MMA PLKSWKSW 70: Anita Bekus na pełnym dystansie okazała się zdecydowanie lepsza od Włoszki

KSW 70: Anita Bekus na pełnym dystansie okazała się zdecydowanie lepsza od Włoszki

Anita Bekus (6-2) pewnie pokonała na punkty Robertę Zocco (3-4) podczas gali KSW 70 w Łodzi.

KSW 70 Anita Bekus

Zocco błyskawicznie ruszyła z kombinacjami bokserskimi. Włoszka miała naprawdę szybkie ręce. Bekus zainicjowała klincz. Zawodniczki siłowały się pod siatką i wzajemnie odwracały. Polce udało się rywalkę rzutem przez biodro sprowadzić do parteru. Bekus dobrze kontrolowała i obijała przeciwniczkę. Zoco co prawda wstała, ale dalej była trzymana przez Polkę. Bekus ponownie sprowadziła ją do parteru tym razem wpinając się za plecy. Na dodatek zaakcentowała swoją przewagę ciosami.

Anita Bekus zdawała sobie sprawę, gdzie szło jej najlepiej i szybko poszła po klincz na początku rundy drugiej. Odpuściła pierwsze zwarcie, ale po kilkudziesięciu sekundach znowu skleiła się do rywalki. Reprezentantka Octopus Łódź trafiła też mocno łokciami. Z nosa Włoszki sączyła się krew. Walcząca w charakterze zastępstwa Zocco była już mocno zmęczona i coraz bardziej bezradna.

Zocco próbowała doskakiwać z superman punchami. Zawodniczki wchodziły w mocne wymiany. Włoszka dobrze schodziła z linii ciosów a sama trafiała. Bekus w końcu zepchnęła rywalkę na siatkę. “The Diamond” wybroniła się jednak i wróciła na środek. Udało się jej kilka razy trafić, ale zawodniczka Octopus Łódź również jej odpowiedziała. Polka rundę zakończyła mocnym prawym sierpowym.

Decyzja sędziów była oczywiście jednogłośna. Pojedynek zwyciężyła Anita Bekus – 3x 30-27.

Zobacz także:

Wielka szansa Kevina Szaflarskiego! Nasz ciężki powalczy o kontrakt z UFC! Zaskoczeni?

To jest spore zaskoczenie. Kevin Szaflarski (11-1) wystąpi w Contender Series, gdzie powalczy o kontrakt z UFC. Już niebawem poznamy szczegóły startu naszego ciężkiego. 27-latek wrócił do klatki na ostatniej lokalnej gali, a teraz stanie przed wielką szansą.

Były zawodnik UFC podejrzany o morderstwo! Miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka

To jest straszne… Icho Larenas (6-6) został zatrzymany pod zarzutami morderstwa. Były zawodnik UFC miał brutalnie pobić i zadźgać 17-latka. To nie koniec, bo zatrzymano również partnerkę 39-latka, która została uznana jako współwinna.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis