MMA PLKSWKSW 69: Sara Luzar-Smajić wygrywa z Natalią Baczyńską po niejednogłośnej decyzji

KSW 69: Sara Luzar-Smajić wygrywa z Natalią Baczyńską po niejednogłośnej decyzji

Sara Luzar-Smajić (4-1) pokonała Natalię Baczyńską (6-2) niejednogłośną decyzją w starciu kobiet na gali KSW 69.

KSW 69 Sara Luzar-Smajić

Baczyńska zaczęła od presji na rywalce, Udało się jej dobrze skrócić dystans i trafić sierpowym. Luzar-Smajić dobrze pracowała jednak boksersko ciosami prostymi walcząc na tzw. wstecznym. Mimo presji ze strony Polki to Chorwatka trafiła w dobrej serii. Baczyńska przebiła się jednak przez obronę rywalki i trafiła prawą ręką. Obie zawodniczki miały swoje momenty w stójce.

Kilka dobrych uderzeń w wykonaniu Baczyńskiej na początku drugiej rundy. Luzar-Smajić wciąż jednak dobrze biła ciosy proste. “Guerreira” cofała się, ale wciąż była w stanie odpowiadać na presję Polki. Baczyńska spychała oponentkę w kierunku siatki. Zawodniczka klubu Contender z Kamiennej Góry dokładał też niskie kopnięcia. “Baka” balansem unikała wielu ciosów rywalki, choć parę z nich doszło celu.

Mimo presji Polki celniejsza na początku trzeciej rundy była Luzar-Smajić. Chorwatka był w stanie zaskoczyć choćby superman punchem. Zawodniczka UFD Gym była już zmęczona w końcówce rundy. Baczyńska zaliczyła lepszy fragment i trafiła kilka razy. Chrowatka wciąż była jednak w stanie odpowiadać. Końcówka rundy należała jednak do zawodniczki trenującej w Kamiennej Górze. “Baka” mocno zakończyła trzecią rundę, choć przy okazji zainkasowała też kilka ciosów.

Decyzja sędziów była niejednogłośna. 28-29, 30-27, 29-28 – zwycięstwo ostatecznie odniosła jednak Chorwatka.

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis