MMA PLNajnowszeKSWKSW 69: Paweł Polityło zdominował Patryka Chrobaka. “Polski Orzeł” rozbijał rywala przez 3 rundy

Paweł Polityło (7-3) zdecydowanie pokonał Patryka Chrobaka (3-2) na punkty podczas gali KSW 69 w Warszawie.

KSW 69 Paweł Polityło

Polityło zaczął pojedynek od presji. Starał się wchodzić z obszernymi ciosami. Rywal też się odgryzał,a ale ostatecznie “Polski Orzeł” zepchnął go na siatkę. W klinczu kilka razy ładnie zaatakował kolanem na tułów. Po morderczej wymianie mieliśmy kolejny klincz. Ponownie stroną dociskającą był zawodnik SBG Ireland. Polityło później dalej kontrolował środek okrągłej klatki KSW. W jednej z akcji trenujący w Irlandii Polak wpadł w rywala uderzając go głową. Do akcji wkroczył sędzia Łukasz Bosacki zatrzymując pojedynek. Po krótkiej przerwie starcie zostało wznowione. Minęło kilka sekund i byliśmy świadkami kolejnej przerwy Tym razem to Chrobak trafił przeciwnika palcem w oko. Kolejne mocne wymiany i…. znowu przerwa! Polityło trafił bowiem oponenta w krocze. Kolejna niesamowita wymiana zaraz po wznowieniu. Polityło ponownie dociskał rywala. Popisał się też niezwykle efektownym obrotowym backfistem. Zakończył rundę naprawdę dobrymi uderzeniami.

Zawodnik SBG Ireland kontynuował swój napór również na początku rundy drugiej. W klinczu był też bardzo aktywny wielokrotnie atakując kolanami. Polityło całkowicie dominował Chrobaka. Zawodnik DAAS Berserkers Team Bielsko-Biała był wciśnięty w siatkę i przyjmował kolejne mocne ciosy. Chrobak był już bardzo rozbity. Odpowiedział raz kolanem, ale było to zdecydowanie za mało.

Trzecia runda zaczęła się tak jak i poprzednie. Presja w wykonaniu Polityło Wepchnięty w siatkę Chrobak tym razem jednak kilka razy ładnie skontrował. Polityło kontrolował przeciwnika. “Polski Orzeł” szukał to kolan to łokci to podbródkowych. Próbował też posadzić przeciwnika. Chrobak wrócił na nogi, ale przypłacił to przyjęciem ogromnej ilości ciosów. “Showtime” miał spore problemy, ale pozostawał w pojedynku. Polityło rewelacyjnie rozbijał go kolanami. Były też młotki w stójce. Znakomita postawa tego zawodnika!

O wyniku pojedynku musieli decydować sędziowie. Jednogłośnie uznali oni, że lepszy tego wieczoru był Polityło. Wszyscy punktowali w stosunku 30 do 27.

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.