MMA PLNajnowszeKSWKSW 69: Maciej Kazieczko raz po raz podłączał rywala i w końcu wygrał przed czasem! [WIDEO]

Maciej Kazieczko (8-2) pokonał Wilsona Varelę (6-3) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie podczas gali KSW 69.

KSW 69 Maciej Kazieczko

Zawodnicy zaczęli pojedynek od serii niskich kopnięć. Kazieczko nagle wystrzelił nogą w kierunku głowy rywala a po chwili dołożył cios prosty. Przeciwnik trafiony po chwili upadł. Polak ruszył do ataku w parterze. Francuzowi udało się jednak wstać. Dobrym haczeniem Kazieczko ponownie przeniósł walkę na matę. Zawodnik Ankos MMA dobrze kontrolował przeciwnika już do końca rundy.

Początek rundy drugiej to również kopnięcia z obu stron. Kazieczko raz jeszcze podłączył rywala potężnym ciosem. Po kilkunastu sekundach trafil jeszcze sierpowym. Varela padł na matę. Polak ruszył za przeciwnikiem i zasypał go gradem ciosów. To sprawiło, że sędzia zdecydował się na przerwanie pojedynku.

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.