MMA PLKSWKSW 69: Artur Szczepaniak wrócił z dalekiej podróży. Poddał Stoimenova w szalonej walce [WIDEO]

KSW 69: Artur Szczepaniak wrócił z dalekiej podróży. Poddał Stoimenova w szalonej walce [WIDEO]

Artur Szczepaniak (8-1) poddał Jivko Stoimenova (13-5, 1 N/C) w pierwszej rundzie na gali KSW 69. Pojedynek był naprawdę szalony i miał wiele zwrotów akcji.

KSW 69 Artur Szczepaniak

Stoimenov zaczął bardzo mocne. Kolejnymi mocnymi ciosami mocno naruszył Polaka. Szczepaniak był na granicy nokautu, ale uratował się sprowadzeniem walki do parteru. Zawodnicy toczyli ciekawy pojedynek na macie szukając okazji do dźwigni. Ostatecznie wrócili jednak do stójki. Szczepaniak miał tu kłopoty, ale ładnie zakręcił rywalem i go sprowadził. Zawodnik team Mixfighter Genk trzymał oponenta pod siatką. Stoimenov wchodził z ciosami, ale dawał się dość łatwo przewracać. Trenujący w Belgii Polak uzyskał dosiad. Zaczął mocne ground&pound. Bułgar bronił się, ale sporo przyjmował. W końcu jednak oddał plecy. Szczepaniak zapiął duszenie i poddał rywala!

Zobacz także:

Będzie walka Paweł Jóźwiak vs Marcin Najman! Za nami I Konfrontacja właścicieli przed starciem [WIDEO]

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się sfinalizowania konfliktu między dwoma właścicielami polskich organizacji mieszanych sztuk walki w klatce! Paweł Jóźwiak i Marcin Najman mają za sobą I Konfrontację przed ich planowanym starciem!

Bellator 278 – wyniki. Liz Carmouche nową mistrzynią. Kontrowersyjne przerwanie? [WIDEO]

W Honololu odbyła się gala Bellator 278. Była to pierwsza z dwóch gal Bellatora zaplanowana na Hawajach w ten weekend. Przerwanie w walce wieczoru wzbudziło jednak sporo kontrowersji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis