MMA PLKSWKSW 68: Zwycięzca walki Pietrzak-Romanowski zawalczy o pas z Bartosińskim? Lewandowski komentuje!

KSW 68: Zwycięzca walki Pietrzak-Romanowski zawalczy o pas z Bartosińskim? Lewandowski komentuje!

Kto następnym pretendentem w dywizji półśredniej? Wszystko może stać się jasne za 5 dni w Radomiu, kiedy zawodnicy przekroczą próg klatki KSW.

Lewandowski o Bartosiński Pietrzak

Od ostatniej obrony pasa KSW w kategorii półśredniej minęło już ponad pół roku. Roberto Soldić (20-3) na gali KSW 63 pokonał wtedy Patrika Kincla (25-10, 1 NC), czym przedłużył swoją hegemonię w KSW. W poszukiwaniu nowych wyzwań, Chorwat wyemigrował do wyższej dywizji, w której brutalnie pokonał Mameda Khalidova zostając drugim w historii podwójnym mistrzem Konfrontacji Sztuk Walki.

W trakcie nieobecności 27-latka w 170 funtach, swoje mistrzowskie aspiracje udowodnił światu Adrian Bartosiński. Zawodnik trenujący w łódzkim Octopusie na KSW 67 sensacyjnie pokonał namaszczonego na pogromcę “Robocopa”, Andrzeja Grzebyka.

Do wyłonienia jeszcze jednego pretendenta może dojść na zbliżającej się gali KSW w Radomiu. Tomasz Romanowski wskoczył kilka tygodni temu na zastępstwo za Shamila Musaeva, aby zatrzymać pędzącego do walki o pas Michała Pietrzaka. Czy uda mu się przeskoczyć całą kolejkę i wywalczyć titleshota? A może Poznaniak postawi stempel na swojej drodze do złota?

Bartosiński vs. Pietrzak?

W wywiadzie, którego jeden ze współwłaścicieli KSW, Martin Lewandowski udzielił kanałowi myMMApl został zapytany o to, czy ewentualne zwycięstwo Michała Pietrzaka nad Tomaszem Romanowskim zaprowadzi go do starcia o pas, w którym zmierzyłby się z Adrianem Bartosińskim.

Myślę, że tak. Wiesz, po to są też rankingi, po to jest to zestawienie zawodników, że te kolejne numery zawodników muszą się gdzieś zgadzać. Wygrani – myślę, że tak. Wiadome jest przez to, że mamy potężnego mistrza, jakim jest Roberto, automatycznie gdzieś te zestawienia będą w jakimś stopniu pod jego osobę dobierane.

Zobacz także:

Lewandowski o powrocie Strusa i Omielańczuka do KSW: Koncentrujemy się teraz na zagranicznych fighterach!

Daniel Omielańczuk (25-12-1) i Piotr Strus (15-7-2) są aktualnie wolnymi zawodnikami. Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW został zapytany o potencjalne powroty. Przypomnijmy, że zawodnicy Shocker MMA Solutions wcześniej swoje pojedynki toczyli w organizacji ACA.

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci!

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Mamed Khalidov o rewanżu z Soldiciem: Jak zostanie, będę dążył żeby zawalczyć z nim!

Mamed Khalidov (35-8-2) zapewnia, że już za dwa-trzy miesiące jest gotowy na następny pojedynek. Reprezentant Arrachionu Olsztyn został zapytany o potencjalny rewanż z Roberto Soldiciem (20-3). Khalidov gwarantuje, że będzie dążył do ich drugiego starcia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis