MMA PLKSWKSW 67: Świetny występ Gruzina! Zuriko Jojua mocnym wzmocnieniem polskiej organizacji! [WIDEO]

KSW 67: Świetny występ Gruzina! Zuriko Jojua mocnym wzmocnieniem polskiej organizacji! [WIDEO]

To był naprawdę świetny debiut. Zuriko Jojua (8-1) stoczył pierwszy pojedynek w organizacji KSW. Gruzin w trzeciej odsłonie poddał również debiutującego Shamila Banukayeva (7-1). Niemiec w tym starciu okazał się tylko tłem…

Gruzin

Zuriko dominował od początku do końca. Były sprowadzenia, obchodzenie pozycji i próby technik kończących. Ostatecznie w trzeciej rundzie Jojua balachą poddał rywala.

🇬🇪 Georgian masterpiece in KSW cage | KSW67

Zuriko Joju nie zwolnił obrotów nawet na chwilę, poddając piękną balachą w 3 rundzie. Co za kondycja 😱😱😱Oglądaj KSW 67 na ➡️ Viaplay.

Posted by KSW on Saturday, February 26, 2022

Zuriko Jojua pochodzi z Gruzji, ale od niedawna mieszka w Łodzi, gdzie trenuje w klubie Octopus u boku takich zawodników, jak Damian Stasiak, Paweł Pawlak, Marcin Krakowiak czy Adrian Bartosiński. 26-latek również wygrał osiem z dziewięciu pojedynków, ale częściej poddawał rywali niż nokautował. Gruzin ma na koncie cztery zwycięstwa właśnie za pomocą duszeń i dźwigni.

Zobacz także:

Bellator 275 – wyniki i najlepsze akcje. Gegard Mousasi wciąż mistrzem [WIDEO]

Gala Bellator 275 w Dublinie już za nami. Nie zabrakło ciekawych walk i efektownych skończeń.

Jan Błachowicz solidaryzuje się z Ukrainą: Nie dla agresji, nie dla wojny!

Jan Błachowicz (28-9) postanowił zareagować w mediach społecznościowych. Były mistrz UFC w wadze półciężkiej solidaryzuje się z Ukrainą, która w czwartek nad ranem została zaatakowana przez Rosję.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis