MMA PLKSWKSW 66: Krystian Kaszubowski mimo kontuzji pokonał Roberta Maciejowskiego

KSW 66: Krystian Kaszubowski mimo kontuzji pokonał Roberta Maciejowskiego

Krystian Kaszubowski (10-2) pokonał Roberta Maciejowskiego (5-4-1) na gali KSW 66. Pojedynek potrwał pełen dystans.

KSW 66 Krystian Kaszubowski

Kaszubowski pierwotnie na gali w Szczecinie miał zmierzyć się z Tomaszem Romanowskim. “Tommy” na skutek problemów zdrowotnych związanych ze zbijaniem wagi musiał się jednak wycofać. W jego miejsce wskoczył Maciejowski, rezygnując tym samym z występu na przyszłotygodniowej gali FEN 38.

Kaszubowski już po 15 sekundach obalił swojego rywala. “Kris” przez moment miał nawet pozycję boczną. Maciejowski zdołał wstać, ale tylko na chwilę. Kaszubowski ponownie przeszedł do pozycji bocznej. Reprezentant Mighty Bulls Gdynia kontrolował i obijał swojego przeciwnika. Maciejowski wykorzystał siatkę i pięknie przetoczył rywala. Chwilę później zawodnicy wrócili do stójki. Kaszubowski wyhaczył rywala i ponownie przeniósł walkę do parteru. Po raz kolejny Maciejowski ładnie przetoczył korzystając z siatki. Na domiar złego dla Kaszubowskiego zaczął mieć on problemy z nogą, prawdopodobnie doznał jakiegoś urazu.

Na początku drugiej rundy Maciejowski trafił przeciwnika palcem w oko. Po krótkiej przerwie pojedynek wznowiono. Maciejowski zaczął przejmować inicjatywę. Dobre ciosy i kopnięcia “Karpackiego Serca”. Kaszubowski roztropnie zanurkował w tempo i obalił. Maciejowski co prawda wstał, ale przeciwnik zapiął klamrę i ponownie sprowadził go na matę. Kaszubowski obijał przeciwnika

Maciejowski ruszył z atakiem na początku rundy trzeciej. Kaszubowski sklinczował a potem obalił przeciwnika. Były pretendent do pasa wagi półśredniej starał się być aktywny na tyle, aby sędzia nie podniósł pojedynku. Maciejowski notorycznie chwytał się palcami u stóp siatki za co został ukarany odjęciem punktu. Ostatecznie udało mu się jednak przetoczyć rywala. Na górze zawodnik Jenel Fight Club pozostawał jednak tylko chwilę. Ponownie dominującą pozycję uzyskał bowiem Kaszubowski. W samej końcówce Maciejowski wstał jeszcze, ale niemal równo z końcowym gongiem zawodnik Mighty Bulls Gdynia obalił go ponownie.

Wszyscy sędziowie punktowali identycznie – 30-26 dla Kaszubowskiego

Zobacz także:

Rzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony! Co wy na to?

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski (5-3-1). Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Prokuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję! Widzieliście?

Czy nowy boss MMA-VIP pozostanie na wolności? Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie zażalenia prokuratury odnośnie Andrzeja Z. ps. “Słowika”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis