MMA PLKSWKSW 66: Gracjan Szadziński w końcu skruszył tytanową szczękę Włocha. Nokaut w 2. rundzie [WIDEO]

KSW 66: Gracjan Szadziński w końcu skruszył tytanową szczękę Włocha. Nokaut w 2. rundzie [WIDEO]

Gracjan Szadziński (9-4) znokautował Francesco Moriccę (9-6-1) podczas gali KSW 66 w Netto Arenie.

KSW 66 Gracjan Szadziński

Sadziński mocno ruszył na rywala od początku pojedynku. “Terminator” zagonił Włocha pod siatkę, kopał i rozpuszczał ręce. Moricca wyglądał na spokojnego, od czasu do czasu kontrował. Szadziński naruszył go jednak mocnym ciosem. Polak nieustannie wywiera presję, ale kontry Włocha były naprawdę groźne. Potężne ciosy Szadzińskiego dochodziły jednak do głowy oponenta. Moricca miał problemy z równowagą. Seria dwóch ciosów ponownie mocno nim zachwiała. “Blessed Warrior” miał ogromne problemy, ale dotrwał do końca rundy.

Również od początku drugiej rundy Szadziński wywierał presję. Walczył jednak dość rozważnie nie napalając się tak na atak. Morrica odgryzał się ciosami i kopnięciami. Po jednym z ciosów na szczękę “Terminatora” Włoch jednak upadł. Co prawda podniósł się, ale Szadziński ponownie posłał go na deski mocnym ciosem. Do akcji postanowił wkroczyć sędzia i przerwał walkę.

Zobacz także:

Rzucił FEN dla KSW 66! Paweł Jóźwiak wściekły: Dożywotnio skreślony! Co wy na to?

W dniu dzisiejszym działo się wiele wokół najbliższej gali KSW, najpierw wypadł Tomasz Romanowski z powodów zdrowotnych, a następnie ogłoszone zastępstwo, którym jest Robert Maciejowski (5-3-1). Jednak pojawiły się wcześniej nieujawnione informację ze strony FEN!

Prokuratura złożyła zażalenie w sprawie “Słowika”! Warszawski sąd podjął decyzję! Widzieliście?

Czy nowy boss MMA-VIP pozostanie na wolności? Warszawski sąd podjął decyzję w sprawie zażalenia prokuratury odnośnie Andrzeja Z. ps. “Słowika”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis