MMA PLKSWKSW 65: Wyczerpany Adam Niedźwiedź mimo fatalnej 3. rundy remisuje z Miroslavem Brožem

KSW 65: Wyczerpany Adam Niedźwiedź mimo fatalnej 3. rundy remisuje z Miroslavem Brožem

Foto: KSW

Adam Niedźwiedź (8-4-1) i Miroslav Brož (12-3-1) zremisowali na gali KSW 65 w Gliwicach

Już po 20 sekundach walka trafiła do parteru. Niedźwiedź pracował z góry nad przejściem pozycji. Zawodnik Silesian Cage Club całkowicie kontrolował sytuację w klatce. Z pozycji bocznej czy też półgardy Niedźwiedź szukał poddania, ale nie zapominał też o ciosach. Na koniec rundy Brož wstał i poszedł z mocną szarżą.,

Drugą rundę Czech starał się zacząć intensywnie, ale szybko został sprowadzony na ziemię przez Polaka. Niedźwiedź kontrolował rywala, obijał i dociskał barkiem. Potem zdołał też zajść za plecy Czecha. Brož zrzucił go a potem sam znalazł się na górze. “Inkizitor” zaliczył dobrą końcówkę rundy ze swoim ground&pound.

Brož trafił mocnym ciosem i Polak szybko chciał go wciągnąć do parteru. Czech zdzielił go kilkoma mocnymi młotkami. Niedźwiedź był już mocno zmęczony i z trudnością wstał gdy nakazał to sędzia. “Niedziu” dązył do toczenia walki na macie, nawet kosztem tego, że lądował na plecach. Brož okopywał go, ale trafił też ponownie mocnym ciosem młotkowym. Wyczerpany Niedźwiedź niemal przewrócił się po własnym kopnięciu. Brož przewrócił go i obijał. Nie był jednak w stanie skończyć go przed czasem.

O wyniku walki musieli decydować sędziowie. 28-28, 29-28 i 28-28 – większościowy remis!

Zobacz także:

Roman Szymański nie wyklucza walki z Mańkowskim! „Szymek” zdradził warunki potencjalnego starcia!

Najbliższa walka Romana Szymańskiego będzie dla niego dziesiątym pojedynkiem w federacji KSW. 28-latek postawił sobie cel, którym jest pas kategorii lekkiej. Ewentualne zwycięstwo nad Legierskim zdecydowanie przybliża “Szymka” do starcia o złoto. Co jednak w przypadku, gdy mistrzem dywizji będzie zawodnik z jego obecnego klubu czyli Borys Mańkowski?

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).