MMA PLKSWKSW 65: Patryk Likus znokautował obrotowym łokciem! Co za nokaut równo z gongiem! [WIDEO]

KSW 65: Patryk Likus znokautował obrotowym łokciem! Co za nokaut równo z gongiem! [WIDEO]

Patryk Likus (2-0) w fenomenalny sposób znokautował Piotra Olszynkę (6-8-1) podczas gali KSW 65 w Gliwicach.

Likus straszył rywala lewym prostym Miał przewagę warunków fizycznych nad rywalem. Olszynka musiał skracać dystans i parę razy mu się to udało. Likus sporo też kopał i to naprawdę w zróżnicowany sposób. Zawodnik MMAtadores Katowice trafił też rywala w dobrej kombinacji.Likus walczył naprawdę efektownie. 19-latek był bardzo kreatywny. Olszynka szedł do przodu i skracał dystans. Parę razy “Olszyn” trafił dość mocno.

Drugą rundę dobrze zaczął Likus. Olszynka odpowiedział jednak groźną serią obszernych ciosów. Zawodnik Silesian Cage Club choć wziął walkę w ostatniej chwili to z pewnością nie zamierzał odpuszczać. Znacznie bardziej doświadczony od przeciwnika Olszynka szukał swoich szans. Po obrotowym kopnięciu Likusa “Olszyn” złapał go i docisnął do siatki. Pracował w klinczu, choć sam też przyjmował. Lukus w końcu dołał się uwolnił i w stójce imponował obrotowymi technikami. Olszynka trafiał mocnymi obszernymi ciosami. Niemal równo z końcowym gongiem kończącym rundę drugą Likus posłał jednak na deski rywala łokciem po obrocie.

Zobacz także:

Roman Szymański nie wyklucza walki z Mańkowskim! „Szymek” zdradził warunki potencjalnego starcia!

Najbliższa walka Romana Szymańskiego będzie dla niego dziesiątym pojedynkiem w federacji KSW. 28-latek postawił sobie cel, którym jest pas kategorii lekkiej. Ewentualne zwycięstwo nad Legierskim zdecydowanie przybliża “Szymka” do starcia o złoto. Co jednak w przypadku, gdy mistrzem dywizji będzie zawodnik z jego obecnego klubu czyli Borys Mańkowski?

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).