MMA PLKSWKSW 65: Niesłychanie efektowny Damian Piwowarczyk poddał rywala rzadką balachą [WIDEO]

KSW 65: Niesłychanie efektowny Damian Piwowarczyk poddał rywala rzadką balachą [WIDEO]

Foto: KSW

Damian Piwowarczyk (5-0) poddał Marca Doussisa (7-1, 1 N/C) w drugiej rundzie na gali KSW 65 w Gliwicach.

Doussis ruszył z ciosami. Potem Niemiec z greckimi korzeniami pokazywał swoją siłę i efektownie kilka razy wynosiła rywala. Piwowarczyk pozbierał się jednak. Próbował kimury, ale przede wszystkim docisnął rywala do siatki. Zawodnicy wzajemnie obracali się pod ogrodzeniem klatki. “Piwo” trafił mocnym kolanem na korpus. Próbował też duszenia, ale bez powodzenia. Polak w stójce atakował jednak kolejnymi ciosami. Pojedynek raz jeszcze trafił do klinczu. Tu zawodnik Czerwonego Smoka przeważał. Pojedynek trafił na środek , gdzie “Długi” próbował też efektownego duszenia. Nie udało się, ale Piwowarczyk dalej przeważał. Po lewym prostym rywal stracił równowagę. Jeszcze jedna próba duszenia pod koniec rundy w wykonaniu polskiego zawodnika.

Na początku drugiej rundy Piwowarczyk popisał się latającym kolanem. Kolejna taka akcja była jeszcze mocniejsza. Walka przeniosła się do parteru. Doussis zaszedł za plecy, ale nie na długo. “Piwo” krótko potem zdołał uzyskać dosiad, z którego niemiłosiernie obijał rywala. Później znalazł się za plecami oponenta. Z dołu Piwowarczyk był też niezwykle groźny. Nie udało się trojkątem, ale blacha już się powiodła. Polak poddał rywala!

Zobacz także:

Roman Szymański nie wyklucza walki z Mańkowskim! „Szymek” zdradził warunki potencjalnego starcia!

Najbliższa walka Romana Szymańskiego będzie dla niego dziesiątym pojedynkiem w federacji KSW. 28-latek postawił sobie cel, którym jest pas kategorii lekkiej. Ewentualne zwycięstwo nad Legierskim zdecydowanie przybliża “Szymka” do starcia o złoto. Co jednak w przypadku, gdy mistrzem dywizji będzie zawodnik z jego obecnego klubu czyli Borys Mańkowski?

Dana White chwali Gamrota: Spędził większość kariery w Europie, gdzie zniszczył każdego! Widzieliście?

Mateusz Gamrot (19-1) doceniony! Dana White wypowiedział się w bardzo pochlebnych słowach o naszym reprezentancie. ”Gamer” w sobotę stoczy czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Były podwójny mistrz KSW w głównej karcie eventu w Las Vegas zmierzy się z Diego Ferreirą (17-4).