MMA PLKSWKSW 65 na Viaplay. Dyrektor KSW komentuje wyniki oglądalności

KSW 65 na Viaplay. Dyrektor KSW komentuje wyniki oglądalności

Minioną galą KSW 65 w Gliwicach, Federacja KSW zadebiutowała na platformie Viaplay, gdzie od teraz będzie produkowała swoje wydarzenia, a kibice wykupując dostęp do tej platformy streamingowej za 34 zł, mają dostęp do jednej nowej gali KSW miesięcznie.

Gala KSW 65, którą promował pojedynek o mistrzowski pas wagi średniej między Mamedem Khalidovem a Roberto Soldicem okazał się sukcesem. Tak przynajmniej twierdzi dyrektor sportowy KSW, Wojsław Rysiewski.

KSW 65 na Viaplay. Dyrektor KSW komentuje wyniki oglądalności

Ten gościł w programie Klatka po Kartce na portalu sportowefakty.wp.pl, gdzie skomentował oglądalność gali KSW 65 na Viaplay:

“Dostaliśmy maile od przedstawicieli Viaplay, że są bardzo zadowoleni. Oglądalność, jak i liczba wykupionych nowych subskrypcji przerosła ich założenia. Też uczulaliśmy podając wyniki oglądalności walk Mameda czy Soldica z poprzednich lat, że to naprawdę będą duże wyniki. Przekroczyliśmy te założenia, więc nasi partnerzy są zadowoleni. Od tej strony można odtrąbić sukces. Walka Mameda z Soldicem miała najwyższą oglądalność w historii funkcjonowania tego serwisu w Polsce.”

Następna gala KSW 66 na Viaplay już 15 stycznia.

Zobacz także:

Marcin Najman ostro o Wrzosku: Nie wiem czy nie jest za słaby na MMA VIP! Co wy na to?

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać swoimi wypowiedziami. Tym razem na kanale ”Ebe Ebe” padło pytanie o przyszłość Marcina Wrzoska. ”El Testosteron” widzi byłego mistrza KSW w starciu z ”Polskim Kenem” bądź ”Szczeną”, ale nie jest pewny kto zostałby zwycięzcą.

Canelo uważa, że walki youtuberów powinny zostać zakazane: Oni mogą stracić życie! Zgadzacie się z Canelo?

Canelo Alvarez (57-1-2, 39 KO) ponownie skrytykował walki youtuberów, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Mowa o braciach Paul, którzy toczą pojedynki na zasadach pięściarstwa. Zdaniem Meksykanina nie powinni dostać licencji.