MMA PLKSWKSW 64: Sebastian Przybysz poddał dos Santosa odwrotnym trójkątem. Efektowne poddanie mistrza! [WIDEO]

KSW 64: Sebastian Przybysz poddał dos Santosa odwrotnym trójkątem. Efektowne poddanie mistrza! [WIDEO]

Foto: KSW

Sebastian Przybysz (9-2) poddał Bruno Augusto dos Santosa (10-3) w trzeciej rundzie walki wieczoru gali KSW 64, której stawką był pas kategorii koguciej.

Obaj zawodnicy próbowali się wyczuć w stójkowych wymianach. Dos Santos wszedł w klincz i docisnął mistrza do siatki. Przybysz odwrócił go jednak. Byliśmy świadkami siłowania się i walki pozycję. W stójce Polak wyprowadzał sporo lowkicków. Dos Santos pracował za to ciosami prostymi. Przybysz rozkręcił się nieco z serią ciosów. Rywal odpowiedział efektownie backfistem. Pretendent poszedł w zwarcie. Pod siatką obrócił go jednak Przybysz. Rund zawodnicy zakończyli na środku klatki.

Dos Santos dobrze trafił middle kickiem. Również kilka ciosów “Gafanhoto” doszło do celu. Pretendent dobrze radził sobie w stójce, ale i tak podjął próbę przeniesienia walki do parteru. Przybysz został trafiony w krocze co spowodowało krótką przerwę. “Sebić” trafił dobrym prawym na tułów. Brazylijczyk zadawał sporo ciosów, ale Przybysz był w stanie odpowiedzieć w kontrze. Na dodatek zawodnik Mighty Bulls Gdynia zaliczył też skuteczne obalenie. Mistrz obijał rywala zza pleców. Mocne ciosy, uderzenia łokciami a do tego próby przełożenia ręki pod brodą przeciwnika. Znakomita końcówka w wykonaniu Polaka.

Przybysz dobrze umieszczał swoje ciosy. Brazylijczyk jednak nie odpuszczał i oglądaliśmy dobre wymiany. Dos Santos próbował latającego kolana, potem też obalenia. Udało mu się usadzić mistrza na macie. “Sebić” znalazł się na plecach. Pretendent wykorzystywał dogodną pozycję do zadawania ciosów. W pewnym momencie Przybysz złapał przeciwnika w odwrotny trójkąt. W końcu udało mu się dopiąć technikę i w ten sposób poddać rywala.

KSW 64 Sebastian Przybysz

Skrót walki dostępny na polsatsport.pl

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?