MMA PLKSWKSW 64: Nieprawdopodobne! Daniel Rutkowski znokautował Pejicia… high kickiem! [WIDEO]

KSW 64: Nieprawdopodobne! Daniel Rutkowski znokautował Pejicia… high kickiem! [WIDEO]

Foto: KSW

Daniel Rutkowski (13-2, 1 N/C) znokautował Filipa Pejicia (15-6-2) wysokim kopnięcem na gali KSW 64 w Atlas Arenie w Łodzi.

Już na samym początku walki Pejić zaskoczył rywala latającym kolanem. Potem Rutkowski odczuł też high kick. Polak złapał później za nogę rywala i próbował dociskać do siatki. Pejić po powrocie na środek klatki śmigał obszernymi ciosami. “Rutek” wywierał presję na przeciwniku. Gonił go z ciosami. Zawodnik Cross Fight Radom po raz kolejny poszedł w klincz. I tym razem rywala jednak się wyswobodził. Rutkowski napierał, ale wciąż musiał uważać na kontry Chorwata.

Pejić znowu intensywnie zaczął rundę drugą. “Nitro” nie trafił latającym kolanem, ale kilka ciosów doszło do celu. Popisał się też high kickiem. Rutkowski miał problemy w stójce, wiec wszedł w klincz. Chorwat poradził sobie jednak z tym. “Rutek” wywierał presję. Wiele ciosów nie dochodziło do celu, aż tu nagle…. Rutkowski trafił fenomenalnym wysokim kopnięciem. Sędzia błyskawicznie przerwał walkę. Co za nokaut!

Debiutujący w KSW Rutkowski zaliczył więc niezwykle efektowne skończenie. Zawodnik Cross Fight Radom przedłużył swoją serię zwycięstw już do 13.

Zobacz także:

Maciej Kawulski o walce Wrzoska z Don Kasjo na FAME MMA 12: Wrzosek przegra? To wyleci z KSW!

Za niecały miesiąc, w klatce FAME MMA zadebiutuje Marcin Wrzosek. Jest to kolejna sytuacja, w której organizacja KSW wypożycza swojego zawodnika federacji FAME. Czy naturalną sytuacją będzie już udział profesjonalnych zawodników we freakowych wydarzeniach?