MMA PLKSWKSW 63 ogłoszone! Roberto Soldic będzie bronił pasa w wadze półśredniej!

KSW 63 ogłoszone! Roberto Soldic będzie bronił pasa w wadze półśredniej!

No to mamy oficjalną informację! KSW 63 zostało właśnie ogłoszone! Podczas transmisji dzisiejszej gali KSW 62 poznaliśmy szczegóły kolejnej odsłony Konfrontacji Sztuk Walki.

A ta odbędzie się już we wrześniu i w walce wieczoru kibice zobaczą chorwacką gwiazdę polskiego giganta – Roberto Soldica.

KSW 63 ogłoszone! Roberto Soldic będzie bronił pasa w wadze półśredniej!

Chorwat będzie bronił tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej w starciu z rozpędzonym pięcioma wiktoriami z rzędu Czechem – Patrikiem Kinclem. Dokładna data tego wydarzenia zostanie podana w najbliższym czasie.

Roberto Soldic jest w KSW od grudnia 2017 roku, kiedy to pewnie pokonał Borysa Mańkowskiego. Od tamtej pory “Robocop” walczył dla polskiego giganta siedem razy, wygrywając sześć pojedynków.

Jego najbliższy rywal – Patrik Kincl w Federacji KSW wygrał dwie walki. Pokonywał w nich Tomasza Drwala i Tomasza Romanowskiego. Ale czy da radę Roberto Soldicowi?

Zobacz także:

KSW 62 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Już dziś w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdź jak zamówić dostęp.

Armia Fight Night 10: Tymoteusz Łopaczyk skończył Bednorza w 1. rundzie i został mistrzem

Tymoteusz Łopaczyk (8-2) już w pierwszej rundzie pokonał Jacka Bednorza (7-8, 1 N/C) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 10 i został nowym mistrzem kategorii półśredniej.

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.