MMA PLSzymon KołeckiKSW 62: Piękne zachowanie Kołeckiego! Przekazuje komplet stroju na licytację chorej Mii!

KSW 62: Piękne zachowanie Kołeckiego! Przekazuje komplet stroju na licytację chorej Mii!

Foto: Facebook: Szymon Kołecki

Mistrz w klatce i poza nią. Szymon Kołecki, zwycięzca walki wieczoru gali KSW 62 organizuje licytację na rzecz chorej Mii.

To nie pierwsza tego typu akcja organizowana przez mistrza olimpijskiego. Po gali KSW 58, na której Kołecki pokonał Martina Zawadę, były sztangista przekazał na licytację strój oraz puchar za zwycięstwo. Oprócz zorganizowanej licytacji, olimpijczyk przekazał ze swojej kieszeni pięć tysięcy złotych. Ostatnia akcja zakończyła się dużym sukcesem. Sprawmy aby tym razem było podobnie!

Przekazuję na LICYTACJĘ mój komplety strój ze zwycięskiej walki na KSW 62. W skład wchodzą: puchar, rękawice, czapka, bluza, spodenki i koszulka.
Celem Licytacji jest zebranie środków na operację dla Mii Majchrzak – córeczki mojego kolegi Sławka, z którym wspólnie trenowałem ciężary. Mia urodziła się nienaturalnym wykrzywieniem kręgosłupa – jej szansą na życie jest kosztowna operacja w w Paley European Institute. Tamtejsi chirurdzy zapewniają, że wiedzą jak uratować Mię. LICYTACJA ZACZYNA SIĘ OD 5000 zł i potrwa do 26.07.2021.

PROPOZYCJE KWOT WPISUJCIE WYŁĄCZNIE POD TYM WYDARZENIEM.Poprzednia licytacja przyniosła ogromny sukces, dlatego liczę, że wspólnie go powtórzymy.WARTO MOPAGAĆ

Pomoc dla Mii

Dziewczynce można pomóc na wiele różnych sposobów i liczy się każde wsparcie. Oprócz licytacji Szymona Kołeckiego, powstała grupa na Facebooku na której prowadzone są podobne akcje. Pomóc można także dokonując wpłaty na portalu siepomaga.pl.

[TUTAJ] możecie brać udział w zbiórce. [TUTAJ] również, pomagajmy!

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.