MMA PLKSWKSW 62: Coś niesamowitego! Tomasz Sarara wygrał przegraną walkę! [WIDEO]

KSW 62: Coś niesamowitego! Tomasz Sarara wygrał przegraną walkę! [WIDEO]

Foto: KSW

Tomasz Sarara (1-0) po dramatycznym pojedynku pokonał Filipa Bradaricia (5-4) na gali KSW 62.

Bradarić zajął miejsce na środku klatki. Dopadł Polaka pod siatką i zdołał go obalić. Chorwat był aktywny zadając uderzenia zarówno na głowę jak i tułów. Kilka mocnych ciosów młotkowych. Sarara bronił się w gardzie, ale przyjmował kolejne ciosy. Utytułowany kickbokser próbował odepchnąć rywala, ale nie zdołał wstać. Bradarić dobrze pracował w parterze. Chorwat zajął pozycję boczną i podduszał rywala do końca rundy.

W trakcie rundy zamknęło się lewe oko Tomasza Sarary i do klatki wkroczył lekarz. Ostatecznie dopuścił on zawodnika do rundy drugiej.

Utytułowany kickbokser ruszył do ataku. Kilka dobrych ciosów i kopnięć to jednak było zbyt mało. Bradarić ponownie obalił Polaka. Sędzia podniósł walkę do stójki po dłuższym czasie. Dobre niskie kopnięcia w wykonaniu Sarary. Niestety Bradarić raz jeszcze go przewrócił. Chorwat obijał Polaka. Na domiar złego oko zawodnika Sarara Team pozostawało zamknięte. Z dosiadu Chrorwat bił mocno. Sarara próbował się podnieść, ale szybko ponownie znalazł się na macie i przyjmował kolejne ciosy.

Bradarić szybko sprowadził walkę do płaszczyzny, w której miał dużą przewagę. Sarara skleił się do rywala i sprawił, że walkę podniesiono. Sarara trafił rywala. Obijał go gdy ten próbował go obalić. Teraz to Polak znalazł się w dosiadzie. Sarara wyprowadzał ciosy i przyciskał przeciwnika. Rywal zdecydował się na odklepanie.

Zobacz także:

KSW 62 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Już dziś w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdź jak zamówić dostęp.

Armia Fight Night 10: Tymoteusz Łopaczyk skończył Bednorza w 1. rundzie i został mistrzem

Tymoteusz Łopaczyk (8-2) już w pierwszej rundzie pokonał Jacka Bednorza (7-8, 1 N/C) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 10 i został nowym mistrzem kategorii półśredniej.

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.