MMA PLKSWKSW 62: Andrzej Grzebyk ubił Mariusa Žaromskisa w 1. rundzie. Ciężki nokaut! [WIDEO]

KSW 62: Andrzej Grzebyk ubił Mariusa Žaromskisa w 1. rundzie. Ciężki nokaut! [WIDEO]

Andrzej Grzebyk (18-4) efektownie znokautował Mariusa Žaromskisa (23-10, 1 N/C) w co-main evencie gali KSW 62.

KSW 62 Andrzej Grzebyk
Foto: KSW

Grzebyk kontrolował walkę ciosami prostymi. Sporo też kopał. Žaromskis pozostawał jednak groźny przy wyprowadzaniu ciosów. W końcu zawodnik Legion Team Tarnów trafił mocnymi ciosami pod siatką cieżko nokautując przeciwnika!

Cała walka trwała zaledwie 2 minuty i 21 sekund.

Był to rewanż za pojedynek z listopada ubiegłego roku. Wtedy to podczas gali KSW 56 na początku walki Grzebyk złamał kość piszczelową przy kopnięciu. Mimo tego dotrwał niemalże do końca rundy mając nawet przewagę, gdy walczył z pleców. Sędzia ostatecznie nie pozwolił na kontynuowanie pojedynku i zwycięstwo odniósł wtedy Žaromskis. Polak w efektowny sposób zrewanżował się rywalowi.

Zobacz także:

KSW 62 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Już dziś w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdź jak zamówić dostęp.

Armia Fight Night 10: Tymoteusz Łopaczyk skończył Bednorza w 1. rundzie i został mistrzem

Tymoteusz Łopaczyk (8-2) już w pierwszej rundzie pokonał Jacka Bednorza (7-8, 1 N/C) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 10 i został nowym mistrzem kategorii półśredniej.

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis