MMA PLKSWKSW 62: Adrian Bartosiński efektownie pokonał Michała Michalskiego i pozostaje niepokonany [WIDEO]

KSW 62: Adrian Bartosiński efektownie pokonał Michała Michalskiego i pozostaje niepokonany [WIDEO]

Foto: KSW

Adrian Bartosiński (11-0) już w pierwszej rundzie pokonał Michała Michalskiego (9-5) w pojedynku dwóch zawodników Artnox Fight Sport na gali KSW 62.

Michał rozpoczął walkę od niskich kopnięć. Bartosiński spychał go jednak w kierunku siatki i wyprowadzał obszerne ciosy. “Bartos” po serii uderzeń próbował obalenia, lecz nie zrobił tego wystarczająco zdecydowanie. Michalski wciąż dobrze okopywał nogę przeciwnika. Bartosiński po raz kolejny wyprowadził mocne ciosy i tym razem trafił. Zawodnik Ankos MMA został naruszony. “Bartos” ruszył za nim do parteru i potężnym ground&pound obijał skulonego rywala. W końcu sprawił, że sędzia przerwał pojedynek.

Zawodnik Octopus Łódź wygrał drugą walkę dla organizacji KSW. Uczestnik programu “Tylko Jeden” na KSW 59 pokonał bowiem Lucasa Padillę.

Zobacz także:

KSW 62 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Już dziś w studiu w Warszawie odbędzie się gala KSW 62. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV. Sprawdź jak zamówić dostęp.

Armia Fight Night 10: Tymoteusz Łopaczyk skończył Bednorza w 1. rundzie i został mistrzem

Tymoteusz Łopaczyk (8-2) już w pierwszej rundzie pokonał Jacka Bednorza (7-8, 1 N/C) w walce wieczoru gali Armia Fight Night 10 i został nowym mistrzem kategorii półśredniej.

Armia Fight Night 10: Mansur Azhiev udusił Adriana Kępę i zdobył mistrzowską szablę!

Mansur Azhiev (6-0) poddał Adriana Kępę (8-6) w co-main evencie gali Armia Fight Night 10. Stawką pojedynku była szabla kategorii piórkowej.