MMA PLKSWKSW 61: Tak wygląda twarz Jurasa po walce z Pudzianem

KSW 61: Tak wygląda twarz Jurasa po walce z Pudzianem

W walce wieczoru minionej gali KSW 61, Łukasz Jurkowski przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Mariuszem Pudzianowskim. Swoją walkę okupił poważnymi obrażeniami twarzy, które są skutkiem potężnych młotków jakie na niego zrzucał Pudzian.

W sieci natomiast pojawiły się zdjęcia pokazujące twarz Jurasa na świeżo po konfrontacji z Pudzianowskim.

KSW 61: Tak wygląda twarz Jurasa po walce z Pudzianem

Jedno zdjęcie w mediach społecznościowych udostępnił współwłaściciel KSW Maciej Kawulski, a drugie dodał sam zainteresowany. Jurkowski wygląda na nich na mocno odczuwającego skutki potyczki z Mariuszem Pudzianowskim:

Dla Łukasza Jurkowskiego miniona walka najprawdopodobniej była ostatnią w jego sportowej karierze. Choć oficjalnego komunikatu o zakończeniu kariery po gali KSW 61 nie usłyszeliśmy, to sam Juras zapowiadał, że jeśli przegra z Pudzianem, – co wykluczy jego potencjalną walkę z Szymonem Kołeckim – to zakończy on sportową karierę.

A Wy jak myślicie – zobaczymy jeszcze kiedyś Jurkowskiego w klatce czy należy przyzwyczaić się już do niego tylko w roli dziennikarza?

Zobacz także:

KSW: Szymon Kołecki zawalczy o pas? Lewandowski: Chodzi nam po głowie walka Kołeckiego z…

Kto by pomyślał jeszcze parę lat temu, że Szymon Kołecki (9-1) będzie blisko walki o pas w największej organizacji w naszym kraju. Nie ma co się dziwić patrząc jakie postępy zrobił medalista olimpijski.

FEN stworzy organizacje freak fightów! Jóźwiak: Jak ja robiłem polskie MMA to Rozpara był na etapie…

To się dzieje naprawdę! Paweł Jóźwiak w mocnych słowach odpowiedział na ostatnią wypowiedź Krzysztofa Rozpary – jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto prezes Fight Exclusive Night zapowiedział stworzenie nowej organizacji freak fightów, do której zaprasza wszystkich influencerów.

Zobaczcie reakcje świata po walce Floyd-Paul! Jake Paul uważa, że jego brat wygrał z legendą boksu!

Kto by pomyślał parę lat temu, że taki pojedynek będzie możliwy, a ponadto wzbudzi tak duże zainteresowanie. W niedzielę doszło do walki legendy boksu – Floyda Mayweathera (50-0, 27 KO) z Loganem Paulem, który jest jednym z najbardziej popularnych youtuberów.