MMA PLKSWKSW 61: Salahdine Parnasse efektownie poddał Filipa Pejicia [WIDEO]

KSW 61: Salahdine Parnasse efektownie poddał Filipa Pejicia [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Salahdine Parnasse (15-1-1) poddał Filipa Pejicia (15-5-2) w co-main evencie gali KSW 61 w Gdańsku.

Obaj zawodnicy zaczęli pojedynek bardzo spokojnie. Po dłuższym czasie Parnasse wyprowadził kilka dobrych kopnięć. Pejić szukał zaś obszernych sierpów, jednak rywal dobrze unikał tych ciosów. Francuz złapał też przeciwnika i docisnął do siatki. Zapaśnicza praca, kilka kolan, ale przede wszystkim siłowanie się. W końcu klincz został zerwany. Ogólnie rzecz biorąc w pierwszej rundzie nie działo się wiele.

Pejić zaczął drugą rundę od wywierania presji. Chorwat pracował lewym pracował lewą ręką, ale ciosy nie dochodziły zbytnio. Parnasse zanurkował i złapał klamrę. Francuz zepchnął przeciwnika na siatkę. Później przechwycił kolano i ponownie oglądaliśmy klincz. Teraz to jednak Pejić dociskał do ogrodzenia. Parnasse zaliczył dobrą końcówckę rundy. Przewrócił rywala a w parterze zaszedł za jego plecy. Potem efektownie ponownie zaciągnął rywala, zapiął duszenie i w ten sposób poddał rywala.

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.