MMA PLKSWKSW 61: Po świetnej rundzie Romanowskiego Patrik Kincl wygrywa jednak przed czasem [WIDEO]

KSW 61: Po świetnej rundzie Romanowskiego Patrik Kincl wygrywa jednak przed czasem [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Patrik Kincl (24-9, 1 N/C) pokonał Tomasza Romanowskiego (13-8, 1 N/C) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali KSW 61 w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Romanowski co prawda wywierał presję, ale mocniejszymi kopnięciami zaczął Kincl. Mocna wymiana, w której dobrze trafił Polak. Zawodnik Berserkers Team Stargard napierał., było sporo lowkicków i prób naprawdę mocnych ciosów. “Tommy” straszył morderczymi sierpami. Czech bez powodzenia próbował wejść w nogi. Romanowski złapał jego nogę a potem docisnął go do siatki. Wymiana kolan z obu stron a na rozerwaniu Romanowski trafił też łokciem. W końcówce rundy kolejny klincz z inicjatywy Polaka. Kincl trafił jeszcze obrotowym łokciem, ale Romanowski też uderzył mocno.

Druga runda zaczęła się od dalszej presji Romanowskiego. Kincl co prawda starał się dystansować go kopnięciami, ale Polak nie odpuszczał. Romanowski trafił mocno i rywal miał spore kłopoty. Po krótkim fragmencie parteru mieliśmy klincz a potem skuteczne obalenie zaliczył Kincl. Czech atakował barkiem, potem poobijał też głowę Polaka pięści.Kincl uzyskał dosiad a Romanowski oddał plecy. Kolejne mocne ciosy ze strony Kincla. Sędzia zwrócił uwagę Polakowi, by odpowiadał. Nawałnica Kincla trwała dalej i pojedynek musiał zostać przerwany.

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.