MMA PLKSWKSW 61: Michał Kita miał przewagę, ale to Darko Stosić wygrał przed czasem! [WIDEO]

KSW 61: Michał Kita miał przewagę, ale to Darko Stosić wygrał przed czasem! [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Darko Stošić (15-4) pokonał Michała Kitę (20-13-1) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali KSW 61 w Ergo Arenie.

Kita zajął miejsce w środku klatki i spychał rywala w kierunku siatki. Polak szukał drogi do potężnych podbródkowych. Presja wciąż należała do “Masakry”. Dobre kopnięcie na tułów z jego strony. Kolejna akacja Polaka z ciosami podbródkowymi. Stosić bronił się za podwójną gardą i szukał okazji do obszernych sierpowych. W końcu udało mu się trafić I Polak padł na deski. Stosić dopadł do niego z kolejnymi ciosami młotkowymi co spowodowało, że sędzia przerwał walkę

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.