MMA PLJan BłachowiczKSW 61: Jan Błachowicz skomentował porażkę Jurasa z Pudzianem! [WIDEO]

KSW 61: Jan Błachowicz skomentował porażkę Jurasa z Pudzianem! [WIDEO]

Jan Błachowicz (28-8) pojawił się na sobotniej gali KSW 61, która odbyła się w Trójmieście. Mistrz wagi półciężkiej był w narożniku Łukasza Jurkowskiego (17-12), który w walce wieczoru zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim (15-7).

”Cieszyński Książę” do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej stanie czwartego września. Błachowicz podczas UFC 266 zmierzy się z doświadczonym Gloverem Teixeirą (32-7). Brazylijczyk mistrzowską szansę dostanie po piątym zwycięstwie z rzędu – w tym cztery zakończone przed czasem.

Błachowicz komentuje przegraną Jurasa: Fajnie, że była taka walka i emocje, ale nie zmienia to faktu…

Jan Błachowicz (28-8) na gorąco skomentował przegraną Łukasza Jurkowskiego (17-12), który pokazał charakter i do końca próbował zaskoczyć.

No i bardzo się cieszę, będąc w szatni czułem/słyszałem ludzi/kibiców także fajnie, te emocje się udzielały. Nie wypowiem się o całej gali, oglądałem kilka walk. Te co widziałem, fajnie. Smutno, że ta walka wieczoru.. Mimo, że znam Mariusza bardzo dobrze i Jurasa… Jednak Juras to rodzina i znamy się dużo dużo dłużej, więcej nas łączy, więc smutno. Takie jest życie. Pokazał serducho. Fajnie, że była taka walka i emocje, ale nie zmienia to faktu, że będzie smutno. Myślę, że szybko otrzepiemy się liści i będzie wesoło.        

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Maciej Kawulski po KSW 61 o przyszłości Jurasa: Z naszej strony to było już pożegnanie [WIDEO] Zaskoczeni?

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski po wczorajszej gali KSW 61 podsumował całą imprezę oraz występ Łukasza Jurkowskiego, który w walce wieczoru zostawił sporo serca w klatce, ale przegrał przez TKO w trzeciej rundzie z Mariuszem Pudzianowskim.

Przerwany wywiad z MMA.PL! Mamed daje rady Jurasowi: Trzeba trenować, a nie pizzę jeść i whisky pić! [WIDEO] Widzieliście?

Po minionej gali KSW 61 Michał Rogoziński z portalu MMA.PL rozmawiał z Mamedem Khalidovem, a wywiad ten został przerwany przez Łukasza Jurkowskiego! W materiale widać, jak Mamed daje rady Jurasowi!