MMA PLKSWKSW 61: Damian Stasiak poddał z pleców debiutującego w KSW Ukraińca [WIDEO]

KSW 61: Damian Stasiak poddał z pleców debiutującego w KSW Ukraińca [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Damian Stasiak (13-7) już w pierwszej rundzie poddał Andreya Liezhnieva (19-10, 1 N/C) podczas gali KSW 61 w Ergo Arenie.

Początek walki to sporo przyruchów z obu stron. Od niskiego kopnięcia zaczął Stasiak, Liezhniev też tym odpowiedział. Ukrainiec trafił mocnym prostym w kontrze na kopnięcie. Liezhniev uzyskał dzięki temu pozycję z góry. “Webster” pokaał jednak jak groźny jest w parterze nawet będą na plecach. Zawodnik United Gym i Octopus Łódź zapiął trójką nogami i poddał przeciwnika już w pierwszej rundzie.

Stasiak zaliczył udany debiut w kategorii piórkowej i wygrał swoją drugą walkę w KSW. Wcześniej bowiem “Webster” poddał Patryka Surdyna.

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.