MMA PLKSWKSW 61: Adam Niedźwiedź zdominował w parterze i w końcu poddał Jakuba Kamieniarza [WIDEO]

KSW 61: Adam Niedźwiedź zdominował w parterze i w końcu poddał Jakuba Kamieniarza [WIDEO]

Foto: KSW/Sebastian Rudnicki

Adam Niedźwiedź (8-4) poddał Jakuba Kamieniarza (9-8) w drugiej rundzie w pojedynku rozpoczynającym galę KSW 61.

Zawodnicy zaczęli od kopnięć, które początkowo nie dochodziły do celu. Jeszcze przed upływem minuty pojedynek przeniósl się do parteru po tym, gdy trafił Kamieniarz. Później to jednak Niedźwiedź uzyskał pozycję z góry. Zawodnik Silesian Cage Club ładnie obszedł i miał już dosiad. Niedźwiedź mocno zapiął trójkąt rękoma i trzymał go naprawdę długo. Kamieniarz umiejętnie się jednak bronił. Przy okazji rywal obijał też jego żebra. W końcu Niedźwiedź odpuścił uścisk. W końcówce rundy Kamieniarz próbował skrętówki, ale trzymał też kilka mocnych łokci.

Na początku drugiej rundy Niedźwiedź szybko poszukał wejścia w nogi. Co prawda Kamieniarz podjął próbę gilotyny, ale ostatecznie zawodnik Kohorty Poznań wylądował na plecach. Kolejna runda, w której parterowo dominował Niedźwiedź. Wciąż pamiętał on też o obijaniu okolic żeber przeciwnika, W końcówce rundy w końcu przeszedł do pozycji bocznej i dopiął trójkąt rękoma. W ten sposób poddał rywala.

Zobacz także:

FEN stoczy batalię o kontrakt Murańskiego w FAME MMA? Paweł Jóźwiak: Pomożemy Muranom odzyskać pieniądze!

Wygląda na to, że organizacja FEN stoczy batalię o kontrakt Mateusza Murańskiego w FAME MMA. Chodzi o rzekome złamanie warunków umowy, jaka obowiązywała zawodnika po jego walce z Arkadiuszem Tańculą na FAME MMA 10.

Floyd Mayweather i Logan Paul twarz w twarzą tuż przed walką. Zmierzą się już w ten weekend! [WIDEO]

Już w najbliższy weekend dojdzie do pojedynku między legendą zawodowego boksu Floydem Mayweatherem Jr (50-0, 27 KO) a popularnym youtuberem Loganem Paulem (0-1). Najpierw jednak uczestnicy tego wydarzenia ponownie potkali się twarzą w twarz.