MMA PLKSWKSW 60 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

KSW 60 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Foto: KSW

Już 24 kwietnia odejdzie się kolejna organizacja Federacji KSW. W rozpisce znalazły się dwa pojedynki mistrzowskie i kilka innych interesujących zestawień.

Walka wieczoru będzie rewanżowym starciem dwóch mistrzów najcięższych kategorii wagowych. Dwa lata temu Phil de Fries (19-6, 1 N/C) dość zdecydowanie pokonał Tomasza Narkuna (18-3) na punkty. Czy tym razem “Żyrafa” znajdzie sposób na Anglika?

Pasa kategorii lekkiej po raz pierwszy bronić będzie Marian Ziółkowski (22-8-1, 1 N/C). Przeciwnikiem “Golden Boya” będzie zaś Maciej Kazieczko (7-1), który na “title shota” zapracował czterema kolejnymi zwycięstwami.

Kolejną walkę w okrągłej klatce KSW stoczy były pięściarz Izu Ugonoh (1-0). Bardzo ciekawie zapowiadają się też m.in. starcia Michała Sobiecha (4-0) z Patrykiem Kaczmarczykiem (6-0) czy Jakuba Wikłacza (10-3-1) z Patrykiem Surdynem (5-1).

Ponadto w rozpisce znaleźli się m.in. Karolina Wójcik (7-2), Kacper Koziorzębski (7-3) czy debiutujący w KSW autor jednego z najszybszych nokautów w polskim MMA – Adrian Dudek (5-1). Łącznie na karcie walk znalazło się dziewięć pojedynków.

Rozpiska gali KSW 60

Początek: 24 kwietnia (sobota), godz. 20:00

120,2 kg: Phil de Fries (19-6, 1 N/C) vs. Tomasz Narkun (18-3) – o pas wagi ciężkiej
70,3 kg: Marian Ziółkowski (22-8-1, 1 N/C) vs. Maciej Kazieczko (7-1) – o pas wagi lekkiej
120,2 kg: Izu Ugonoh (1-0) vs. Marek Samociuk (2-1)
65,8 kg: Michał Sobiech (4-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (6-0)
83,9 kg: Aleksandar Ilić (12-4) vs. Adrian Dudek (5-1)
65,8 kg: Krzysztof Klaczek (12-6) vs. Vojto Barborik (12-1)
52,2 kg: Aleksandra Rola (3-1) vs. Karolina Wójcik (7-2)
80 kg: Kacper Koziorzębski (7-3) vs. Ion Surdu (10-3)
61,2 kg: Jakub Wikłacz (10-3-1) vs. Patryk Surdyn (5-1)

Gdzie oglądać KSW 60 w internecie?

KSW 60 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 60 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 59 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 60 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 59 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. Netia, Vectra czy Toya również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

ACA 122: Rafał Haratyk ponownie lepszy od Piotra Strusa

Na gali ACA w Mińsku doszło do rewanżowego pojedynku między Rafałem Haratykiem i Piotrem Strusem. Tym razem walka trwała pełen dystans. Obaj zawodnicy byli naruszeni, ale zwyciężył ponownie Haratyk.

Wielkie zwycięstwo Marcina Helda. Polak pokonał dwukrotnego mistrza PFL

Znakomicie nowy sezon Professional Fighters League rozpoczął Marcin Held. Reprezentant Bastionu Tychy pokonał na pełnym dystansie Natana Schulte, czyli zawodnika, który dwukrotnie inkasował milion dolarów za cały sezon – w 2018 i 2019 roku.