MMA PLKSWKSW 60: Marian Ziółkowski wciąż mistrzem! Poddał Kazieczkę w 2. rundzie! [WIDEO]

KSW 60: Marian Ziółkowski wciąż mistrzem! Poddał Kazieczkę w 2. rundzie! [WIDEO]

Marian Ziółkowski (23-8-1, 1 N/C) poddał Maciej Kazieczkę (7-2) w drugiej walce wieczoru gali KSW 60. Stawką pojedynku zakończonego w drugiej rundzie był pas wagi lekkiej.

Począek walki był dość badawczy. Ziółkowski szukał długich ciosów. Z obu stron oglądaliśmy mocne lowkcicki. Mistrz trafił mocno prawą ręką co zachwiało przeciwnikiem. Ziółkowski korzystał z przewagi zasięgu i trafiał kolejnymi prostymi. Kazieczko uaktywnił się dopiero w końcówce goniąc za przeciwnikiem i wyprowadzając mocne niskie kopnięcia.

“Golden Boy” dalej świenie pracował ciosami prostymi, okopywał też łydkę pretendenta. Twarz Kazieczki zrobiłasię już coraz bardziej czerwono. Po kolejnym ciosie nogi ugięły się pod zawodnikiem Ankosu MMA. Potem Ziółkowski trafił raz jeszcze i przeciwnik wylądował na deskach. Reprezenant WCA Fight Team miał przewagę, dobrze unikał też ciosów rywala. Potężny prawy prosty raz jeszcze posłał Kazieczkę na matę. Ziółkowski ruszył za pezeciwnikiem do parteru. Najpierw próbował ground&pound a chwilę później zaszedł za plecy i poddał przeciwnika.