MMA PLKSWKSW 59: Znamy rywala Pudziana? Chodzi o ”Senegalskiego Potwora”?

KSW 59: Znamy rywala Pudziana? Chodzi o ”Senegalskiego Potwora”?

Foto: przegladsportowy.pl

Mariusz Pudzianowski (13-7) dwudziestego marca wraca do klatki KSW. 44-latek wystąpi w walce wieczoru nadchodzącej 59 edycji. Organizacja wstawiła zapowiedź, z której można wywnioskować kto będzie następnym przeciwnikiem ”Dominatora”.

Ostatni pojedynek Mariusz Pudzianowski (13-7) stoczył dziewiątego listopada w 2019 roku. Była to pierwsza gala KSW na terenie Bałkanów. Pudzianowski w walce wieczoru zmierzył się z niepokonanym wtedy Erko Junem.

Bośniak postawił twarde warunki w stójce. Przesądziło doświadczenie oraz różnica kilogramów. Mariusz w drugiej odsłonie znalazł sposób na zastosowanie przeciwnika.

Olbrzym z Senegalu przeciwnikiem Pudziana?

Mariusz Pudzianowski (13-7) dwudziestego marca stoczy swój najbliższy pojedynek. Kto będzie przeciwnikiem? 

He is coming for Pudzian…

Nadchodzi rywal Pudziana… ☢️

Posted by KSW on Monday, February 15, 2021

Wygląda na to, że będzie nim Serigne Ousmane Dia (2-0). 44-latek może popisać się świetnymi warunkami fizycznymi – 190 cm wzrostu. Na wadze pokazuje zaś 149 kilogramów. Senegalczyk do tej pory stoczył dwa pojedynki. W obu szybko zastopował swoich przeciwników. ”Bombardier” swoje doświadczenie zdobył w tradycyjnych zapasach Senegalskich. Zobaczcie go w akcji.

Czy Ousumane podzieli losy Oumara Kane (2-0) mającego podobną historię? Jego rodak aktualnie bije się w organizacji One Championship.

Zobacz także:

Saleta wyśmiał pożegnalną walkę Najmana! Widzieliście?

To było pewne! Przemysław Saleta za pomocą mediów społecznościowych skomentował sobotni występ Marcina Najmana. Częstochowianin podczas MMA VIP 1 stoczył swój ostatni pożegnalny pojedynek.

Okniński komentuje MMA VIP! Podobała wam się gala?

Na komentarz dotyczący pierwszej gali Marcina Najmana – MMA VIP zdecydował się jeden z najpopularniejszych trenerów w polskim MMA i ikoniczna postać tego sportu w Polsce – Mirosław Okniński.