MMA PLKSWKSW 59: Sebastian Rajewski zdeklasował Savo Lazicia. Świetny występ Polaka!

KSW 59: Sebastian Rajewski zdeklasował Savo Lazicia. Świetny występ Polaka!

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Sebastian Rajewski (10-6) zdeklasował Savo Lazicia (10-6) podczas gali KSW 59 w Łodzi. Polak miał przewagę zarówno w stójce jak i parterze

Rajewski pokazał kilka kopnięć. Rywal próbował skrócić dystans. Reprezentant Czerwonego Smoka ładnie złapał za nogę i obalił. Gdy Lazić wstawał to otrzymał też kilka cisów. Wkrótce Rajewski ponownie go obalił i miał nawet pozycję boczną. Polak nie upierał się jednak na walkę w parterze. W stójce radził sobie bowiem naprawdę dobrze. Trafienie w wątrobę, potem w głowę. Świetne krótkie łokcie! Po chwili przerwy (kopnięcie w krocze) pojedynek wznowiono i Rajewski wyprowadził ładną obrotówkę na korpus. Lazić był w stanie skracać dystans. Trafił mocno a w końcówce rundy docisnął też polskiego rywala do siatki.

Lazić dobrze zaczął drugą rundę od presji. Przez chwilę dociskał nawet Polaka do siatki. “Hitman” podejmował jednak duże ryzyko przy skracaniu dystansu i przyjmował mocne. Naprawdę odczuł z pewnością wysokie kopnięcie Rajewskiego. Reprezentant Czerwonego Smoka polował na mocne podbródkowe. Polak wszedł też w nogi rywala i uzyskał obalenie. Czarnogórzec szedł co prawda do przodu, ale świetny balans polskiego zawodnika sprawiał, że jego akcje były nieskuteczne. Rajewski kontynuował zaś znakomitą pracę kickbokserską.

Sebastian Rajewski pokazywał swoją przewagę techniczną w stójce. Trafiał to na wątrobę, to na głowę. Kolejne mocne ciosy w okolicy wątroby sprawiały ogromny ból Laziciowi. Rajewski przy kopnięciu dał się przewrócić rywalowi. Lazić miał pozycji z góry, ale Polak najpierw zagroził skrętówkę a potem zdołał wstać. W samej końcówce Rajewski popisał się jeszcze obrotówką a potem skontrował obalenie.

Sędziowie nie mieli wątpliwości i jednogłośnie uznali, że w pojedynku lepszy był Sebastian Rajewski.

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.