MMA PLKSWKSW 59: Sebastian Rajewski zdeklasował Savo Lazicia. Świetny występ Polaka!

KSW 59: Sebastian Rajewski zdeklasował Savo Lazicia. Świetny występ Polaka!

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Sebastian Rajewski (10-6) zdeklasował Savo Lazicia (10-6) podczas gali KSW 59 w Łodzi. Polak miał przewagę zarówno w stójce jak i parterze

Rajewski pokazał kilka kopnięć. Rywal próbował skrócić dystans. Reprezentant Czerwonego Smoka ładnie złapał za nogę i obalił. Gdy Lazić wstawał to otrzymał też kilka cisów. Wkrótce Rajewski ponownie go obalił i miał nawet pozycję boczną. Polak nie upierał się jednak na walkę w parterze. W stójce radził sobie bowiem naprawdę dobrze. Trafienie w wątrobę, potem w głowę. Świetne krótkie łokcie! Po chwili przerwy (kopnięcie w krocze) pojedynek wznowiono i Rajewski wyprowadził ładną obrotówkę na korpus. Lazić był w stanie skracać dystans. Trafił mocno a w końcówce rundy docisnął też polskiego rywala do siatki.

Lazić dobrze zaczął drugą rundę od presji. Przez chwilę dociskał nawet Polaka do siatki. “Hitman” podejmował jednak duże ryzyko przy skracaniu dystansu i przyjmował mocne. Naprawdę odczuł z pewnością wysokie kopnięcie Rajewskiego. Reprezentant Czerwonego Smoka polował na mocne podbródkowe. Polak wszedł też w nogi rywala i uzyskał obalenie. Czarnogórzec szedł co prawda do przodu, ale świetny balans polskiego zawodnika sprawiał, że jego akcje były nieskuteczne. Rajewski kontynuował zaś znakomitą pracę kickbokserską.

Sebastian Rajewski pokazywał swoją przewagę techniczną w stójce. Trafiał to na wątrobę, to na głowę. Kolejne mocne ciosy w okolicy wątroby sprawiały ogromny ból Laziciowi. Rajewski przy kopnięciu dał się przewrócić rywalowi. Lazić miał pozycji z góry, ale Polak najpierw zagroził skrętówkę a potem zdołał wstać. W samej końcówce Rajewski popisał się jeszcze obrotówką a potem skontrował obalenie.

Sędziowie nie mieli wątpliwości i jednogłośnie uznali, że w pojedynku lepszy był Sebastian Rajewski.

Zobacz także:

Jest nowy rywal “Pudziana” na KSW 59. To olbrzym! Mistrz judo i sambo!

Federacja KSW w ostatniej chwili znalazła nowego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego (13-7) w walce wieczoru gali KSW 59.

Punchdown 3: wyniki na żywo. Czy Bonus BGC zaprezentuje słynnego luja ogłuszacza?

Zapraszamy do wspólnego oglądania gali Punchdown 3. To już trzecia kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.