MMA PLKSWKSW 59 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

KSW 59 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Foto: KSW

Już w sobotę 20 marca kolejna gala Federacji KSW. Co największa polska organizacja MMA przygotowała dla fanów tym razem?

W walce wieczoru do okrągłej klatki KSW powróci Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C). Jego przeciwnikiem będzie zaś “Bombardier” czyli mierzący ponad 2 metry wzrostu i ważący około 140 kg Serigne Ousmane Dia (2-0). Pojedynek zaplanowano w tzw. kategorii Open.

Czeka nas również walka mistrzowska. Czempion wagi koguciej Antun Račić (25-8-1) ponownie zmierzy się z Sebastianem Przybyszem (7-2). Od czasu porażki w pierwszej walce Polak wygrał trzy kolejne pojedynki i jest gotowy na odebranie pasa Chorwatowi.

Ponownie zobaczymy również Damiana Janikowskiego (5-3). Medalista olimpijski w zapasach z Londynu podejmie zawodnika z doświadczeniem w takich organizacjach jak Bellator MMA czy Cage Warriors, czyli Jasona Radcliffe’a (16-7).

Debiut w polskiej organizacji zaliczy też zawodnik, który jeszcze w zeszłym roku walczył dla UFC. Darko Stosicia (13-4) w KSW przywita Michał Włodarek (8-2).

Ważnym pojedynkiem dla układu sił w kategorii półśredniej będzie z pewnością starcie Krystiana Kaszubowskiego (9-1) z Michałem Pietrzakiem (9-4).

Ponadto w klatce pojawią się też m.in. bracia Rajewscy a debiut w KSW zaliczy także jeden z uczestników programu “Tylko Jeden” – Adrian Bartosiński (9-0).

Łącznie podczas gali zaplanowano 9 pojedynków. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.

Rozpiska gali KSW 59

Początek: 20 marca (sobota), godz. 20:00

+120,2 kg: Mariusz Pudzianowski (13-7, 1 N/C) vs. “Bombardier” Serigne Ousmane Dia (2-0)
61,2 kg: Antun Račić (25-8-1) vs. Sebastian Przybysz (7-2) – o pas wagi koguciej
83,9 kg: Damian Janikowski (5-3) vs. Jason Radcliffe (16-7)
120,2 kg: Michał Włodarek (8-2) vs. Darko Stošić (13-4)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (9-1) vs. Michał Pietrzak (9-4)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (10-6, 1 N/C) vs. Konrad Dyrschka (11-1, 1 N/C)
77,1 kg: Adrian Bartosiński (9-0) vs. Lionel Padilla (8-1)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (9-6) vs. Savo Lazić (10-5)
65,8 kg: Cyprian Wieczorek (0-0) vs. Patryk Likus (0-0)

Gdzie oglądać KSW 59 w internecie?

KSW 59 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 58 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 59 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 59 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 59 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. Vectra, Inea, Multimedia również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

Typowanie redakcyjne #236: KSW 59: Pudzianowski vs. Bombardier

Zapraszamy na dwieście trzydziestą szóstą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 58, która odbędzie się bez udziału publiczności w studio. 

KSW: To koniec Normana Parke w organizacji? ”Stormin” przesadził!

Pojawiło się spore zamieszanie, ponieważ gala FAME MMA 10 zostaje przełożona na maj. Właśnie w tym miesiącu Norman Parke (28-7-1) miał stoczyć swój następny pojedynek w KSW. ”Stormin” wpisem w mediach społecznościowych nie poprawił swojej sytuacji w największej organizacji w naszym kraju…