MMA PLKSWKSW 59 ogłoszone! W rozpisce powrót Pudzianowskiego i walka mistrza!

KSW 59 ogłoszone! W rozpisce powrót Pudzianowskiego i walka mistrza!

Foto: KSW

KSW 59 ogłoszone! Podczas transmisji gali KSW 58 ogłoszono kolejną imprezę polskiego giganta. Poznaliśmy datę gali oraz pierwszych bohaterów. Szykuje się powrót Pudziana i walka jednego z mistrzów KSW!

KSW 59 ogłoszone

Można to już oficjalnie napisać – KSW 59 odbędzie się 20 marca. W rozpisce wydarzenia są już dwa nazwiska – Mariusz Pudzianowski oraz mistrz wagi koguciej Antun Racic.

Dla Mariusza Pudzianowskiego będzie to powrót do startów po ponad rocznej przerwie. Ostatni raz “Pudzian” w klatce KSW widziany był w listopadzie 2019 roku. Na gali KSW 51 znokautował wówczas Erko Juna. Wcześniej 43-latek przegrał dwie kolejne walki: z Karolem Bedorfem i Szymonem Kołeckim.

Antun Racic to drugie nazwisko, które znalazło się w karcie walk KSW 59. 30-letni Chorwat wygrał wszystkie sześć walk, które stoczył w klatce KSW. Racic jest posiadaczem mistrzowskiego pasa KSW wagi koguciej.

Zobacz także:

KSW 58 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Widowisko obfitowało w wiele ciekawych pojedynków. Kompletne wyniki można zobaczyć tutaj.

Jake Paul po Askrenie chce walki z Diazem! Co wy na to?

Youtuber już w kwietniu zmierzy się z zawodnikiem UFC. Jake Paul już w tym momencie ma na oku następnego potencjalnego rywala.

Cezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Coraz częściej wspomina się o wielkich polskich gwiazdach kina w kontekście mieszanych sztuk walki. Co ciekawe o taki debiut został zapytany Cezary Pazura. 58-latek nie pozostawił żadnych złudzeń.