MMA PLKSWKSW 59: Darko Stošić zdominował a potem ciężko znokautował Michała Włodarka! [WIDEO]

KSW 59: Darko Stošić zdominował a potem ciężko znokautował Michała Włodarka! [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Darko Stošić (14-4) znokautował pod koniec drugiej rundy Michała Włodarka (8-3) w pojedynku zawodników wagi ciężkiej na KSW 59.

Włodarek rozpoczął walkę od mocnych niskich kopnięć. Po około 30 sekundach Stošić ładnie wyniósł go jednak i obalił.. Pojedynek w parterze nie trwał długo, lecz wkrótce Serb ponownie dobrze wszedł w nogi. Walczący niedawno w UFC zawodnik starał się ustabilizować Polaka. Stošić wtrącał pojedyncze ciosy podnosząc pozycję. Ciosy Serba były bardzo mocne. Wrażenie robiły choćby potężne młotki. W końcu Włodarek zdołał wstać. “Komar” ruszył na rywala i docisnął go do siatki. Po kilkudziesięciu sekundach reprezentant Czerwonego Smoka ponownie dał się jednak obalić. Kolejne mocne ciosy spadały na głowę Polaka!

Polak szukał mocnego ciosu, lecz walczył z opuszczonymi rękami. Stošić raz po raz przewracał zawodnika Czerwonego Smoka. Serb podnosił pozycję i obijał przeciwnika. W parterze całkowicie dominował nad rywalem. W końcu Serb podniósł się i spuścił potężny cios na głowę “Komara’. Ciężki nokaut!

Zobacz także:

Jest nowy rywal “Pudziana” na KSW 59. To olbrzym! Mistrz judo i sambo!

Federacja KSW w ostatniej chwili znalazła nowego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego (13-7) w walce wieczoru gali KSW 59.

Punchdown 3: wyniki na żywo. Czy Bonus BGC zaprezentuje słynnego luja ogłuszacza?

Zapraszamy do wspólnego oglądania gali Punchdown 3. To już trzecia kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.