MMA PLKSWKSW 59: Darko Stošić zdominował a potem ciężko znokautował Michała Włodarka! [WIDEO]

KSW 59: Darko Stošić zdominował a potem ciężko znokautował Michała Włodarka! [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Darko Stošić (14-4) znokautował pod koniec drugiej rundy Michała Włodarka (8-3) w pojedynku zawodników wagi ciężkiej na KSW 59.

Włodarek rozpoczął walkę od mocnych niskich kopnięć. Po około 30 sekundach Stošić ładnie wyniósł go jednak i obalił.. Pojedynek w parterze nie trwał długo, lecz wkrótce Serb ponownie dobrze wszedł w nogi. Walczący niedawno w UFC zawodnik starał się ustabilizować Polaka. Stošić wtrącał pojedyncze ciosy podnosząc pozycję. Ciosy Serba były bardzo mocne. Wrażenie robiły choćby potężne młotki. W końcu Włodarek zdołał wstać. “Komar” ruszył na rywala i docisnął go do siatki. Po kilkudziesięciu sekundach reprezentant Czerwonego Smoka ponownie dał się jednak obalić. Kolejne mocne ciosy spadały na głowę Polaka!

Polak szukał mocnego ciosu, lecz walczył z opuszczonymi rękami. Stošić raz po raz przewracał zawodnika Czerwonego Smoka. Serb podnosił pozycję i obijał przeciwnika. W parterze całkowicie dominował nad rywalem. W końcu Serb podniósł się i spuścił potężny cios na głowę “Komara’. Ciężki nokaut!

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.