MMA PLKSWKSW 59: Damian Janikowski skończył Jasona Radcliffe’a gradem ciosów w parterze! [WIDEO]

KSW 59: Damian Janikowski skończył Jasona Radcliffe’a gradem ciosów w parterze! [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Damian Janikowski (6-3) pokonał Jasona Radcliffe’a (16-8) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali KSW 59 w Łodzi.

Radcliffe zaczął od wysokiego kopnięcia. Janikowski z kolei wyprowadzał kolejne mocne lowkicki. Oglądaliśmy sporo przyruchów. Kilka razy zawodnicy zbliżyli się do siebie i wdawali w krótkie wymiany. Po kolejnej z takich akcji Janikowski ruszył na rywala. Nie udało mu się jednak obalić. W samej końcówce Polak zaatakował ponownie. Zadał kilka ciosów pod siatką. Na moment też przewrócił.

Radcliffe zaczął od dobrego prostego. Potem kolejne niezłe ciosy w wykonaniu Anglika. Radcliffe pracował też niskimi kopnięciami. Janikowski również był jednak w stanie sięgnąć rywala. Reprezentant WCA Fight Team złapał też za nogę rywala i próbował go dźwignąć pod siatką. Ta akcja nie udała się jednak medaliście olimpijskiemu w zapasach z Londynu. Janikowski ponownie złapał przeciwnika pod siatką. Tam znalazł się za jego plecami ściągając go do parteru. Janikowski bił lewą ręką. Kolejne mocne ciosy spadały na głowę Anglika. W końcu Janikowski przełamał rywala i zakończył walkę. Po serii ciosów Polaka sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

Armia Fight Night: Zwycięzca ”Love Island” zadebiutuje w MMA!

Dominik Grot to nowy nabytek organizacji Armia Fight Night. Jeszcze w tym roku zwycięzca programu ”Love Island – Wyspa Miłości” zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Badr Hari vs. Arkadiusz Wrzosek walką wieczoru GLORY 78! Będziecie oglądać?

Dziś, czyli 29 kwietnia 2021 roku – GLORY, największa organizacja stójkowych sportów walki na świecie, ogłasza cykl trzech wydarzeń, które rozpocznie gala GLORY 78 w Rotterdam Ahoy. Gala odbędzie się 17 lipca i jej główną walką będzie starcie pomiędzy Arkadiuszem Wrzoskiem, a Badrem Harim.

The War. Legalne ustawki kibiców na gołe pięści? To już się dzieje!

The War to nowa organizacja walk na gołe pięści. Kwestią czasu było, że pojawią się nowe warianty i pomysły jak zagospodarować ten rynek. Tym sposobem powstała organizacja, w której w tej formule odbędą się walki grupowe.