MMA PLKSWKSW 59: Damian Janikowski skończył Jasona Radcliffe’a gradem ciosów w parterze! [WIDEO]

KSW 59: Damian Janikowski skończył Jasona Radcliffe’a gradem ciosów w parterze! [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Damian Janikowski (6-3) pokonał Jasona Radcliffe’a (16-8) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali KSW 59 w Łodzi.

Radcliffe zaczął od wysokiego kopnięcia. Janikowski z kolei wyprowadzał kolejne mocne lowkicki. Oglądaliśmy sporo przyruchów. Kilka razy zawodnicy zbliżyli się do siebie i wdawali w krótkie wymiany. Po kolejnej z takich akcji Janikowski ruszył na rywala. Nie udało mu się jednak obalić. W samej końcówce Polak zaatakował ponownie. Zadał kilka ciosów pod siatką. Na moment też przewrócił.

Radcliffe zaczął od dobrego prostego. Potem kolejne niezłe ciosy w wykonaniu Anglika. Radcliffe pracował też niskimi kopnięciami. Janikowski również był jednak w stanie sięgnąć rywala. Reprezentant WCA Fight Team złapał też za nogę rywala i próbował go dźwignąć pod siatką. Ta akcja nie udała się jednak medaliście olimpijskiemu w zapasach z Londynu. Janikowski ponownie złapał przeciwnika pod siatką. Tam znalazł się za jego plecami ściągając go do parteru. Janikowski bił lewą ręką. Kolejne mocne ciosy spadały na głowę Anglika. W końcu Janikowski przełamał rywala i zakończył walkę. Po serii ciosów Polaka sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

Jest nowy rywal “Pudziana” na KSW 59. To olbrzym! Mistrz judo i sambo!

Federacja KSW w ostatniej chwili znalazła nowego rywala dla Mariusza Pudzianowskiego (13-7) w walce wieczoru gali KSW 59.

Punchdown 3: wyniki na żywo. Czy Bonus BGC zaprezentuje słynnego luja ogłuszacza?

Zapraszamy do wspólnego oglądania gali Punchdown 3. To już trzecia kolejna edycja pojedynków na tzw. “liście”, czyli uderzenia z otwartej dłoni. Zobaczymy niezwykle ciekawy turniej oraz superfighty.