MMA PLKSWKSW 58: Sensacja! Daniel Torres znokautował Salahdine’a Parnasse [WIDEO]

KSW 58: Sensacja! Daniel Torres znokautował Salahdine’a Parnasse [WIDEO]

Foto: KSW

Daniel Torres (12-4, 1 N/C) znokautował Salahdine’a Parnasse (14-1-1) w walce wieczoru gali KSW 58 w Łodzi. Stawką pojedynku był pas kategorii piórkowej. Reprezentujący Austrię Brazylijczyk nowym mistrzem

Torres zaczął od kopnięcia na tułów. Parnasse pokazywał świetne uniki i sam też trafił dobrym kopnięciem. Francuz napierał na rywala i niespodziewanie został trafiony przedramieniem w czubek głowy. Parnasse runął na matę głową w dół co sprawiło, że sędzia natychmiast przerwał pojedynek.

Młody Francuz doznał pierwszej porażki w zawodowej karierze. Wcześniej Parnasse wygrał w KSW pięć walk pokonując kolejno Łukasza Rajewskiego, Artura Sowińskiego, Marcina Wrzoska, Romana Szymańskiego i Ivana Buchingera.

Torres z kolei ma obecnie serię czterech zwycięstw z czego trzy zostały odniesione pod banderą KSW. Jego obecny bilans w największej polskiej organizacji to cztery zwycięstwa i jedna porażka. “Tucano” uległ Romanowi Szymańskiemu, wygrał zaś pojedynki z Filipem Wolańskim, Filipem Pejiciem, Maxem Cogą i teraz mistrzowskie starcie na KSW 58.

Zobacz także:

KSW 58 – wyniki

Czas na pierwszą tegoroczną galę KSW. W walce wieczoru pasa kategorii piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse. Wystąpią też m.in. Szymon Kołecki, Michał Michalski, Shamil Musaev, Michał Andryszak czy Robert Ruchała.