MMA PLKSWKSW 58: Robert Ruchała znów to zrobił! Poddał rywala balachą! [WIDEO]

KSW 58: Robert Ruchała znów to zrobił! Poddał rywala balachą! [WIDEO]

Foto: KSW

Robert Ruchała (5-0) poddał Daniela Bažanta (5-2) w trzeciej rundzie na gali KSW 58.

Jako pierwszy zaatakował Ruchała. Polak popisywał się efektownymi kopnięciami, jednym z nich trafiając na korpus. Reprezentant Grappling Kraków i Fight House Nowy Sącz szybko zaszedł za plecy rywala i wywierał nieustanną presję. Mocne kolano a potem sprowadzenie. Chorwat się podniósł, ale po chwili Ruchała efektownie nim rzucił. Kolana, łokcie i raz jeszcze piękny rzut. Nieustanna presja i kolejne obalenia ze strony polskiego zawodnika. Ruchała zajął plecy a potem szukał przełożenie ręki pod brodą rywala. W końcówce rundy przeciwnik wstał, ale przyjął kolejne mocne uderzenie. Polak zaakcentował swoją dominację kolejnym obaleniem.

Druga runda rozpoczęła się od kopnięć z obu stron. Bazant próbował też mocnych ciosów. Drugą taką próbę Ruchała wykorzystał do zejścia i obalenia. Polak trzymał rywala pod siatką. Ładnie wpiął się później za jego plecy. Zawodnik Grappling Kraków i Fight House Nowy Sącz po dłuższym czasie znalazł si ę w pozycji na górze. Potem zaś pod siatką dalej kontrolował sytuację

Bazant na początku trzeciej rundy starał się zamykać przeciwnika na siatce. Ruchała odpowiadał kopnięciami. Chorwat gonił z ciosami. Jednakże pod jednym z nich Polak zanurkował i uzyskał obalenie. W parterze bił krótkie ciosy i łokcie. Po krótkie kulance Bazant znalazł się na górze. Szybko jednak Ruchała złapał balachę i w ten sposób poddał przeciwnika.

W debiucie dla Federacji KSW Ruchała również wygrał poddając balachą, wtedy w ostatniej sekundzie rundy w starciu z Michałem Dominem,

Zobacz także:

KSW 58 – wyniki

Czas na pierwszą tegoroczną galę KSW. W walce wieczoru pasa kategorii piórkowej bronić będzie Salahdine Parnasse. Wystąpią też m.in. Szymon Kołecki, Michał Michalski, Shamil Musaev, Michał Andryszak czy Robert Ruchała.