MMA PLKSWKSW 58 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

KSW 58 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Foto: KSW

Już 30 stycznia odbędzie się pierwsza tegoroczna gala największej polskiej organizacji MMA – KSW 58.

W walce wieczoru na szali położony będzie pas kategorii piórkowej. Niepokonany młody mistrz Salahdine Parnasse (14-0-1) zmierzy się z dostarczającym znakomite pojedynki Danielem Torresem (11-4, 1 N/C).

Kolejny sprawdzian umiejętności czeka Szymona Kołeckiego (8-1). Tym razem rywalem byłego mistrza olimpiskiego w podnoszeniu ciężarów będzie doświadczony Martin Zawada (29-15-1).

Rewelacyjnie zapowiada się zagraniczne starcie dwóch niepokonanych zawodników. W okrągłej klatce KSW spotkają się bowiem Shamil Musaev (14-0) i Uroš Jurišić (11-0).

Ponadto na gali zobaczymy kilka starć Polaków z przedstawicielami innych narodowości. W rozpisce znaleźli się Michał Michalski (8-4), Michał Andryszak (21-9-1, 1 N/C). Paweł Polityło (5-2), Robert Ruchała (4-0) oraz Bartłomiej Kopera (9-6).

Rozpiska gali KSW 58

Początek: 30 stycznia (sobota), godz. 20:00

65,8 kg: Salahdine Parnasse (14-0-1) vs. Daniel Torres (11-4, 1 N/C) – o pas wagi piórkowej
93 kg: Szymon Kołecki (8-1) vs. Martin Zawada (29-15-1)
77,1 kg: Michał Michalski (8-4) vs. Aleksandar Rakas (16-7)
77,1 kg: Shamil Musaev (14-0) vs. Uroš Jurišić (11-0)
120,2 kg: Michał Andryszak (21-9, 1 N/C) vs. Guto Inocente (8-5)
61,2 kg: Paweł Polityło (5-2) vs. Dawid Martynik (4-1)
68 kg: Robert Ruchała (4-0) vs. Daniel Bažant (5-1)
70,3 kg: Bartłomiej Kopera (9-6) vs. Francisco Barrio (7-2)

Gdzie oglądać KSW 58 w internecie?

KSW 58 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 58 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 58 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 58 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 58 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. Vectra, Inea, Multimedia również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

Jake Paul po Askrenie chce walki z Diazem! Co wy na to?

Youtuber już w kwietniu zmierzy się z zawodnikiem UFC. Jake Paul już w tym momencie ma na oku następnego potencjalnego rywala

Cezary Pazura w MMA? Aktor zabrał głos!

Coraz częściej wspomina się o wielkich polskich gwiazdach kina w kontekście mieszanych sztuk walki. Co ciekawe o taki debiut został zapytany Cezary Pazura. 58-latek nie pozostawił żadnych złudzeń.