MMA PLKSWKSW 58: Jest nowe nagranie! Uros Jurisic zaczął awanturę?

KSW 58: Jest nowe nagranie! Uros Jurisic zaczął awanturę?

Mamy nowe nagranie z awantury, która powstała po pojedynku w kategorii półśredniej podczas gali KSW 58. Większość obserwatorów uważało, że największą winę ponosi niepokonany Shamil Musaev (15-0). Kto zaczął? Wątpliwości rozwiane?

W walce wieczoru poznaliśmy nowego mistrza kategorii piórkowej w KSW. Mimo, że mamy początek 2021 roku – to już doszło do wielkiej niespodzianki. Daniel Torres (12-4) w niecałe dwie minuty znokautował faworyzowanego Salahdine Parnasse (14-1). Dla reprezentanta Francji była to pierwsza zawodowa przegrana.

Jest nagranie!

Mamy nowe nagranie po awanturze, która miała miejsce na gali KSW 58. Wszystko wskazuje na to, że to Uros Jurisic (11-1) rozpętał piekło w klatce. Słoweniec tuż po walce odepchnął osobę z teamu przeciwnika.

Już niebawem poznamy szczegóły co do kary, które czekają zawodników i ich teamy. Będą to najprawdopodobniej kary finansowe o czym poinformował Martin Lewandowski w rozmowie z naszym portalem.

Nie no tu się po prostu chłopcy spięli i w miłosnym uścisku parę minut poleżeli. No tak Shamil zaatakował i to on niepotrzebnie zainicjował ten taniec. Natomiast ja przede wszystkim upatruje dużą winę w nieumiejętności cornerów. Ja rozumiem emocje, ale już takie rzeczy… No tutaj już pewne restrykcje wejdą nawet w takim kameralnym wydarzeniu (…) Na pewno będą wyciągnięte poważne myślę finansowe przede wszystkim restrykcje, bo na tą chwilę nie ma przesłanek. Na pewno nie ma dyskwalifikacji, nie będziemy kogoś wyrzucać. Chyba, że coś wyjdzie w trakcie – że ktoś urwał komuś nogę, a my tego nie widzieliśmy.         

Cała rozmowa poniżej:

Co teraz z Musaevem? Dagestańczyk postanowił przejść do wagi półśredniej. Wydawało się, że kolejne jakże ważne zwycięstwo 27-latka zagwarantuje mu walkę o mistrzowski pas. Dla Shamila było to trzecie zwycięstwo w organizacji KSW.

Zobacz także:

Szpilka komentuje swoje niebezpieczne morsowanie! Przesadził?

Artur Szpilka wywołuje następną lawinę komentarzy. Tym razem skomentował swoją niebezpieczną morsowanie

Khabib wita niepełnosprawnego fana! Oglądaliście?

To jest piękne! Khabib Nurmagomedov wita niepełnosprawnego fana