MMA PLKSWKSW 57 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

KSW 57 PPV. Gdzie oglądać w Internecie?

Foto: KSW

19 grudnia czeka nas ostatnia gala Federacji KSW w tym roku. Rozpiska KSW 57 prezentuje się naprawdę wyśmienicie. Przygotowano aż trzy pojedynki mistrzowskie a poza tym kilka bardzo ciekawych starć.

W walce wieczoru Phil de Fries (18-6, 1 N/C) będzie bronił pasa wagi ciężkiej już po raz czwarty. Tym razem tytuł spróbuje odebrać mu Michał “Masakra” Kita (20-11-1).

Wyłoniony zostanie także nowy mistrz kategorii lekkiej. Zostanie nim Roman Szymański (13-5) lub Marian Ziółkowski (21-8-1, 1 N/C). Panowie walczyli ze sobą kilka lat temu, kiedy w to w stawce był pas FEN. Wtedy lepszy okazał się Szymański. Czy tym razem będzie inaczej?

Na gali zobaczymy także starcie byłych mistrzów. Były czempion kategorii piórkowej Artur Sowiński (21-11, 2 N/C) zmierzy się z byłym mistrzem wagi półśredniej Borysem Mańkowskim (21-8-1). Zawodnicy spotkają się “w połowie drogi” tj. w limicie kategorii lekkiej.

Trzeci pojedynek mistrzowski będzie miał miejsce w kategorii koguciej. Antun Račić (24-8-1) w pierwszej obronie pasa przywita w KSW młodego Brazylijczyka Bruno Augusto dos Santosa (9-1).

Niezwykle interesująco zapowiada się też starcie, którego może wyłonić pretendenta w wadze średniej. Niepokonany Cezary Kęsik (12-0) będzie przeciwnikiem finalisty turnieju PFL Abusa Magomedova (23-4-1).

Ponadto kolejny występ w klatce KSW zaliczy Tomasz Drwal (22-5-1), a jego rywalem będzie długo czekający na debiut w polskiej organizacji Patrick Kincl (22-9, 1 N/C).

Znakomity rok spróbuje podkreślić kolejnym zwycięstwem Kacper Koziorzębski (7-2). Tym razem zmierzy się on z finalistą programu “Tylko Jeden” Marcinem Krakowiakiem (9-3).

Całą galę otworzy zaś Albert Odzimkowski (11-4), który podejmie mającego za sobą piłkarską przeszłość mistrza GMC Christiana Eckerlina (12-5).

Rozpiska gali KSW 57

Początek: 19 grudnia (sobota), godz. 20:00

120,2 kg: Phil de Fries (18-6, 1 N/C) vs. Michał Kita (20-11-1) – o pas wagi ciężkiej
70,3 kg: Roman Szymański (13-5) vs. Marian Ziółkowski (21-8-1, 1 N/C) – o pas wagi lekkiej
70,3 kg: Artur Sowiński (21-11, 2 N/C) vs. Borys Mańkowski (21-8-1)
61,2 kg: Antun Račić (24-8-1) vs. Bruno Augusto dos Santos (9-1) – o pas wagi koguciej
83,9 kg: Cezary Kęsik (12-0) vs. Abus Magomedov (23-4-1)
83,9 kg: Tomasz Drwal (22-5-1) vs. Patrik Kincl (22-9, 1 N/C)
80 kg: Kacper Koziorzębski (7-2) vs. Marcin Krakowiak (9-3)
77,1 kg: Albert Odzimkowski (11-4) vs. Christian Eckerlin (12-5)

Gdzie oglądać KSW 57 w internecie?

KSW 57 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 57 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 72 godziny od momentu zakończenia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 57 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 57 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 57 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. UPC , Netia, Multimedia, Toya również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

Golovkin nie dał szans Szeremecie! Oglądaliście?

Kamil Szeremeta doznał pierwszej przegranej zawodowej. To była wielka szansa dla naszego reprezentanta. Sami zobaczcie jak to wyglądało

White potwierdza walkę Błachowicza z Adesanyą! Jak typujecie?

Jan Błachowicz w 2021 roku stanie do pierwszej obrony pasa w kategorii półciężkiej. Wszystko wskazuje na to, że Polak zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą