MMA PLBorys MańkowskiKSW 57 ogłoszone! Jest data i walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej!

KSW 57 ogłoszone! Jest data i walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej!

Foto: KSW

KSW 57 oficjalnie ogłoszone! Podczas transmisji z dzisiejszej gali KSW 56 poinformowano, że kolejna gala polskiego giganta odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Mamy szczegóły!

KSW 57 ogłoszone! Jest data i walka o pas mistrzowski wagi ciężkiej!

Gala KSW 57 odbędzie się 19 grudnia. W rozpisce wydarzenia znajduje się walka o mistrzowski pas wagi ciężkiej między aktualnie panującym mistrzem Philem De Friesem a legendą polskiej wagi ciężkiej Michałem Kitą. Starcie to ma być walką wieczoru całego wydarzenia.

Phil De Fries w organizacji KSW stoczył już cztery pojedynki. W debiucie znokautował Michała Andryszaka, a potem dołożył wygrane w pojedynkach z Karolem Bedorfem, Tomaszem Narkunem i Luisem Henrique. Anglik ma rekord 4-0 w szeregach polskiego giganta.

Michał Kita znajduje się w serii dwóch wiktorii z rzędu, odprawiając Igora Pokrajaca na FEN 28 i Michała Andryszaka na KSW 54. W największej polskiej organizacji MMA, “Masakra” stoczył już cztery pojedynki, a jego rekord wynosi 2-2.

Oprócz tej dwójki, Federacja KSW poinformowała o udziale byłego mistrza wagi lekkiej Borysa Mańkowskiego i mistrza wagi koguciej Antuna Racicia. Obaj nie mają jeszcze przydzielonego przeciwnika.

Zobacz także:

KSW 56 PPV. Gdzie oglądać w internecie?

Już 14 listopada odbędzie się gala KSW 56. Największa polska organizacja MMA tradycyjnie przygotowała kilka ciekawych pojedynków.

Ruchała chce być jak Materla: “Od tamtej pory stało się to moją obsesją…”

Robert Ruchała chce być jak jego sportowy idol – Michał Materla. Zawodnik Grapplingu Kraków w rozmowie z Adamem Lewickim z Onet.pl przyznał, że szczecinianin jest jego ulubionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki i teraz będzie miał okazję wystąpić ze swoim idolem na jednej gali.

Typowanie redakcyjne #231: KSW 56: Materla vs. Soldić

Zapraszamy na dwieście trzydziestą pierwszą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 56, która odbędzie się bez udziału publiczności w studio.