MMA PLKSWKSW 56 PPV. Gdzie oglądać w internecie?

KSW 56 PPV. Gdzie oglądać w internecie?

Foto: KSWW

Już 14 listopada odbędzie się gala KSW 56. Największa polska organizacja MMA tradycyjnie przygotowała kilka ciekawych pojedynków.

W walce wieczoru Michał Materla (29-7) przywita w wadze średniej aktualnego czempiona kategorii półśredniej Roberta Soldicia (17-3).

Pasa kategorii półciężkiej bronić będzie natomiast Tomasz Narkun (17-3). Rywal “Żyrafy” to niepokonany Chorwat Ivan Erslan (9-0, 1 N/C).

Do klatki powróci Karolina Owczarz (3-0), która tym razem podejmie Justynę Habę (2-1).

Interesująco zapowiada się też występ byłego podwójnego mistrza FEN-u Andrzeja Grzebyka (17-3). Spróbuje on swych sił z doświadczonym na światowych arenach Litwinem Mariusem Žaromskisem (22-9, 1 N/C).

W klatce KSW w końcu zadebiutować ma jedno z odkryć zeszłego roku Mateusz Legierski (6-0).

Na kolejny efektowny występ liczy też z pewnością Sebastian Rajewski (9-5).

Rozpiska gali KSW 56

Początek: 14 listopada (sobota), godz. 20:00

83,9 kg: Michał Materla (29-7) vs. Robert Soldić (17-3)
93 kg: Tomasz Narkun (17-3) vs. Ivan Erslan (9-0, 1 N/C) – o pas wagi półciężkiej
56,7 kg: Karolina Owczarz (3-0) vs. Justyna Haba (2-1)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (17-3) vs. Marius Žaromskis (22-9, 1 N/C)
73 kg: Mateusz Legierski (6-0) vs. Francisco Barrio (7-1)
68 kg: Sebastian Rajewski (9-5) vs. Filip Pejić (14-4-2)
65,8 kg: Daniel Torres (10-4, 1 N/C) vs. Max Coga (22-6-1)
65,8 kg: Robert Ruchała (3-0) vs. Michał Domin (3-1)

Gdzie oglądać KSW 56 w internecie?

KSW 56 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 56 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 56 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 55 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 55 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. Vectra, Toya czy Multimedia również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

Ruchała chce być jak Materla: “Od tamtej pory stało się to moją obsesją…”

Robert Ruchała chce być jak jego sportowy idol – Michał Materla. Zawodnik Grapplingu Kraków w rozmowie z Adamem Lewickim z Onet.pl przyznał, że szczecinianin jest jego ulubionym zawodnikiem mieszanych sztuk walki i teraz będzie miał okazję wystąpić ze swoim idolem na jednej gali.

Typowanie redakcyjne #231: KSW 56: Materla vs. Soldić

Zapraszamy na dwieście trzydziestą pierwszą edycję naszego typowania redakcyjnego. W tej odsłonie wytypowaliśmy pojedynki z gali KSW 56, która odbędzie się bez udziału publiczności w studio.