MMA PLKSWKSW 55 PPV. Gdzie oglądać w internecie?

KSW 55 PPV. Gdzie oglądać w internecie?

Foto: Sebastian Rudnicki, KSW

Już w sobotę 10 października w łódzkim Klubie Wytwórnia odbędzie się gala KSW 55. Do klatki powróci kilku dobrze znanych polskim kibicom zawodników.

W walce wieczoru pasa kategorii średniej bronić będzie Scott Askham (19-4). Anglik po raz drugi będzie mierzyć się z Mamedem Khalidovem (34-7-2). Pierwsze starcie w grudniu ubiegłego roku jednogłośną decyzją sędziowską wygrał Askham. Wtedy jednak na szali nie było posiadanego przez niego pasa mistrzowskiego.

Po jednej walce poza organizacją i zdobyciu mistrzowskiego pasa EFM do organizacji powraca Michał Materla (28-7). Rywalem “Cipao” będzie Serb Aleksandar Ilić (12-3).

Przeplatający zwycięstwa z porażkami Damian Janikowski (4-3) tym razem sprawdzi swe umiejętności w starciu z niepokonany Andreasem Gustafsonem (6-0).

Debiut w KSW zaliczy także zwycięzca reality show “Tylko Jeden” Tomasz Romanowski (12-7, 1 N/C). Ponadto interesująco zapowiada się także pojedynek byłego zawodnika UFC Damiana Stasiaka (11-7) z niepokonanym mistrzem Armia Fight Night Patrykiem Surdynem (5-0).

Łącznie w rozpisce znalazło się osiem pojedynków. Gala będzie dostępne w systemie PPV w cenie 40 zł.

Rozpiska gali KSW 55:

Początek gali w sobotę o godz. 20:00.

83,9 kg: Scott Askham (19-4) vs. Mamed Khalidov (34-7-2) – walka o pas wagi średniej
83,9 kg: Michał Materla (28-7) vs. Aleksandar Ilić (12-3)
83,9 kg: Damian Janikowski (4-3) vs. Andreas Gustafsson (6-0)
77,1 kg: Tomasz Romanowski (12-7, 1 N/C) vs. Ion Surdu (10-2)
61,2 kg: Damian Stasiak (11-7) vs. Patryk Surdyn (5-0)
95 kg: Przemysław Mysiala (23-10-1) vs. Stipe Bekavac (19-10)
77,1 kg: Krystian Kaszubowski (8-1) vs. Jakub Kamieniarz (9-6)
52,2 kg: Sylwia Juśkiewicz (9-5) vs. Karolina Wójcik (6-2)

Gdzie oglądać KSW 55 w internecie?

KSW 55 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 55 to koszt 40 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 54 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 55 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 55 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 40 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź telefonicznie.

Klienci innych kablówek np. Vectra, Toya czy Multimedia również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

Jan Błachowicz po zdobyciu pasa UFC: Cieszę się, że nie musiałem grać kogoś, kim nie jestem

Jan Błachowicz w rozmowie z Przeglądem Sportowym opowiedział o zdobyciu pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC. Polak zaznaczył, że zależało mu na tym, by dojść na sam szczyt na własnych warunkach, czyli żeby nie wchodzić w machinę marketingową i dla poklasku nie udawać kogoś, kim nie jest.

Tomasz Sarara wróci do FEN? Padła propozycja! 

Trzeba przyznać, że debiut Tomasza Sarary w mieszanych sztukach walki jest wyczekiwany. Uznany kick-boxer do startu zamierza przygotowywać się pod okiem Mirosława Oknińskiego. Jak się okazuje pojawiło się zainteresowanie ze strony organizacji Fight Exclusive Night.