MMA PLIzu UgonohKSW 54: Rywal Izu Ugonoha zawieszony przez francuską agencję antydopingową!

KSW 54: Rywal Izu Ugonoha zawieszony przez francuską agencję antydopingową!

Dużo się dzieje przed KSW 54, a to jeszcze nie koniec! Jak się okazuje Quentin Domingos (5-1) został złapany na dopingu już dwa lata temu. Zawieszenie wojownika pochodzącego z Portugalii obowiązuje do października 2020 roku. 

”Ruskov” został poddany kontroli antydopingowej już po pierwszej walce zawodowej. W organizmie Quentina znalazło się mnóstwo środków dopingujących. Tym samym francuska agencja antydopingowa zawiesiła go na cztery lata, a już dziś zamelduje się w klatce największej organizacji w naszym kraju.

Szybka odpowiedż organizacji KSW!

Organizacją KSW szybko wydała oświadczenie dla portalu sherdog.com. Wygląda na to, że zawieszenie, które zostało nałożone na Domingosa nie obwiązuje go w innych krajach i tym samym jego starcie z debiutującym Izu Ugonohem nie jest zagrożone. 

Federacja KSW nie otrzymała żadnego powiadomienia ze strony francuskiej agencji antydopingowej dotyczącego Quentina Domingosa. Zawieszenia ze strony zagranicznych agencji nie obowiązują automatycznie w innych krajach, nad którymi nie mają jurysdykcji. Co za tym idzie, to organizacja decyduje o tym czy dostosować się do ich orzeczeń. Federacja KSW nie była świadoma żadnego z zawieszeń, gdy podpisywaliśmy kontrakt z Quentinem Domingosem. Uważamy, że zawieszenie sprzed ponad dwóch lat na innym rynku nie powinno obowiązywać zawodnika dzisiaj.

KSW 54

Początek gali: sobota, 20:00

70,3 kg: Mateusz Gamrot (16-0, 1N/C) vs. Marian Ziółkowski (21-7-1, 1 N/C)
120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (21-8, 1 N/C) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Karlo Caput (8-1)
61,2 kg: Paweł Polityło (4-2) vs. Bogdan Barbu (16-11)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (9-6, 1 N/C) vs. Bartłomiej Kopera (9-5)
77,1 kg: Adam Niedźwiedź (7-3) vs. Kacper Koziorzębski (6-2)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (8-5) vs. Armen Stepanyan (6-3)

Transmisja w systemie PPV w cenie 29 zł:

Zobacz także:

GROMDA 2 finał – ten cios zdecydował o wygranej “Don Diego”

Za nami gala GROMDA 2 i finał, którego rozstrzygnięcia nikt się nie spodziewał. W ostatniej walce drugiej edycji gali walk na gołe pięści zmierzyli się Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Dawid “Maximus” Żółtaszek.

Kursy bukmacherskie STS na galę KSW 54

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 54. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę galę.