MMA PLKSWKSW 54: Krzysztof Soszyński w Polsce. Będzie komentował dzisiejszą galę!

KSW 54: Krzysztof Soszyński w Polsce. Będzie komentował dzisiejszą galę!

Krzysztof Soszyński (26-12-1) polski wojownik mający kanadyjskie obywatelstwo będzie dziś komentował KSW 54. Krzysztof nie pierwszy raz pojawi się na evencie KSW. Polak w przeszłości był w narożniku Jaya Silvy w starciu z Michałem Materlą.

W walce wieczoru KSW 54 zobaczymy walkę o pas w kategorii lekkiej. Swój ostatni pojedynek w kontrakcie KSW stoczy Mateusz Gamrot (16-0), który zmierzy się z Marianem Ziółkowskim (21-7-1). W tak zwanym co-main evencie zobaczymy wyczekiwany debiut Izu Ugonoha. Były bokser podejmie niebezpiecznego Quentina Domingosa (5-1).

Krzysztof Soszyński będzie miał szansę zobaczyć wszystko od kulis!

Krzysztof Soszyński będzie komentatorem dzisiejszej gali KSW 54. Mowa oczywiście o angielskim komentarzu o czym wspomniał w rozmowie z inthecage.pl.

To było 9-8 lat temu przyjechałem na obóz KSW i bardzo mi się podobało. Ja i Martin Lewandowski dobrze się dogadywaliśmy i z Piotrem Jeleniewskim też. Zawsze mówiliśmy, aby coś zrobić. Chcieliśmy żebym może walczył, ale wiedziałem, że moje kolana, głowa to był już koniec. Teraz rozmawialiśmy przez rok żeby przyjechać i zrobić wywiady, komentować może troszeczkę. Oczywiście po angielsku, nie po polsku, bo jeszcze muszę dużo praktykować mój polski język.  

Nasz reprezentant to weteran UFC, w którym stoczył dziewięć pojedynków. 43-latek postanowił zakończyć karierę w 2011 roku, gdy przytrafiła się szybka przegrana z Igorem Pokrajacem. O powrocie Soszyńskiego wspomniało się wielokrotnie, ale było to niemożliwe ze względu na jego liczne kontuzje.

Wojownik pochodzący z Stalowej Woli to również świetny aktor. Soszyński grał jedną z głównych ról czarnej postaci w filmie ”Smak Zemsty”. Był też epizod w odcinku CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas czy udział w programie telewizyjnym Sports Science.

KSW 54

Początek gali: sobota, 20:00

70,3 kg: Mateusz Gamrot (16-0, 1N/C) vs. Marian Ziółkowski (21-7-1, 1 N/C)
120,2 kg: Izu Ugonoh (0-0) vs. Quentin Domingos (5-1)
120,2 kg: Michał Andryszak (21-8, 1 N/C) vs. Michał Kita (19-11-1)
70,3 kg: Maciej Kazieczko (6-1) vs. Karlo Caput (8-1)
61,2 kg: Paweł Polityło (4-2) vs. Bogdan Barbu (16-11)
70,3 kg: Łukasz Rajewski (9-6, 1 N/C) vs. Bartłomiej Kopera (9-5)
77,1 kg: Adam Niedźwiedź (7-3) vs. Kacper Koziorzębski (6-2)
70,3 kg: Sebastian Rajewski (8-5) vs. Armen Stepanyan (6-3)

Transmisja w systemie PPV w cenie 29 zł:

Zobacz także:

GROMDA 2 finał – ten cios zdecydował o wygranej “Don Diego”

Za nami gala GROMDA 2 i finał, którego rozstrzygnięcia nikt się nie spodziewał. W ostatniej walce drugiej edycji gali walk na gołe pięści zmierzyli się Mateusz “Don Diego” Kubiszyn i Dawid “Maximus” Żółtaszek.

Kursy bukmacherskie STS na galę KSW 54

Już w najbliższy weekend odbędzie się gala KSW 54. Nasz partner, firma bukmacherska STS przygotowała bogatą ofertę kursów na tę galę.