MMA PLKSWKSW 54: Kacper Koziorzębski zdemolował nogę Niedźwiedzia i wygrał przed czasem

KSW 54: Kacper Koziorzębski zdemolował nogę Niedźwiedzia i wygrał przed czasem

Foto: KSW
Foto: KSW

Kacper Koziorzębski (7-2) pokonał Adama Niedźwiedzia (7-4) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali KSW 54 w Warszawie.

Na początku walki Koziorzębski straszył ciosami, zaś Niedźwiedź kopnięciami. “Niedziu” zanurkował po nogi, lecz rywal szybko wstał. Później mieliśmy też kopnięcie w krocze i przerwanie pojedynku. Po wznowieniu Koziorzębski śmignął kilkoma obszernymi cepami. Niedźwiedź zdołał jednak przenieść walkę do klinczu. Tam reprezentant Natal Gold Team i Silesian Cage Club przez kilkadziesiąt sekund kontrolował walkę. Później Koziorzębski dociskał rywala. Niedźwiedź obrócił sytuację, lecz po chwili przyjął potężny cios po którym zachwiał się. Koziorzębski był też w stanie wyciąć rywala mocnym lowkickiem. Zawodnik Rio Grappling Wrocław potężnie obijał łydkę przeciwnika sprawiając mu ból.

W kolejnej rundzie Koziorzębski nie rezygnował z niskich kopnięć. Zawodnik z Wrocławia obijał rywala coraz mocniej. Niedźwiedź miał problem z utrzymaniem pozycji w pionie. Raz po raz lądował na macie i próbował wciągać przeciwnika do parteru. Koziorzębski spuścił kilka ciosów, lecz zrezygnował z dalszego ataku. Niedźwiedź nie był już jednak wstanie wrócić do stójki i sędzia zakończył pojedynek.

Kacper Koziorzębski wygrał już piątą walkę z rzędu.

Zobacz także:

KSW 54 – wyniki

W walce wieczoru Gamrot zmierzy się z Ziółkowskim. Swój zawodowy debiut zaliczy z kolei Izu Ugonoh. Ponadto kilka interesujących pojedynków w rozpisce. Wyniki gali KSW 54 można sprawdzić TUTAJ.