MMA PLKSWKSW 53 – jak zamówić PPV? Gdzie oglądać w TV i internecie?

KSW 53 – jak zamówić PPV? Gdzie oglądać w TV i internecie?

Foto: KSW

Już 11 lipca odbędzie się gala KSW 53. Tym razem przygotowano bardzo ciekawą rozpiskę, opartą głównie na zawodnikach z Polski.

Walka wieczoru miała być będzie pojedynkiem unifikacyjnym w kategorii lekkiej, lecz przez problemy na ważeniu utraciła status mistrzowski.Obecny mistrz Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C)już po raz trzeci w karierze zawalczy z Normanem Parke (28-6-1, 1 N/C).

Bardzo ciekawie zapowiada się także co-main event, w którym zmierzą się Borys Mańkowski (20-8-1) i Marcin Wrzosek (14-6). Obaj zawodnicy podgrzewają bowiem atmosferę przed tą walką.

Po pięciu latach do klatki KSW powróci również Tomasz Drwal (21-5-1), czyli pierwszy Polak w UFC.

Interesująco może być również w starciu debiutantów w KSW, którzy wcześniej zdobywali mistrzowskie pasy w mniejszych polskich organizacjach – Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2).

Ponadto w klatce zobaczymy m.in. Romana Szymańskiego (12-5), Artura Sowińskiego (20-11, 2 N/C) czy Michała Pietrzaka (8-4). W KSW swój debiut zaliczy także były sparingpartner Joanny Jędrzejczyk, Jakub Wikłacz (10-2-1).

Rozpiska gali KSW 53:

Początek godz. 20:00

70,3 kg: Mateusz Gamrot (15-0, 1 N/C) vs. Norman Parke (28-6-1, 1 N/C)
70,3 kg: Borys Mańkowski (20-8-1) vs. Marcin Wrzosek (14-6)
83,9 kg: Tomasz Drwal (21-5-1) vs. Łukasz Bieńkowski (5-3)
77,1 kg: Andrzej Grzebyk (16-3) vs. Tomasz Jakubiec (10-2)
70,3 kg: Roman Szymański (12-5) vs. Filip Pejić (14-3-2)
70,3 kg: Artur Sowiński (20-11, 2 N/C) vs. Gracjan Szadziński (8-3)
80 kg: Kamil Szymuszowski (17-6) vs. Michał Pietrzak (8-4)
61,3 kg: Sebastian Przybysz (6-2) vs. Jakub Wikłacz (10-2-1)

Gdzie oglądać KSW 53 w internecie?

KSW 53 PPV

KSW stworzyło dedykowaną właśnie takim imprezom platformę internetową, na której możemy oglądać zupełnie legalnie wydarzenia organizowane przez KSW. Mowa o stronie KSWTV.com. Dostęp do usługi jaką będzie gala KSW 53 to 29 zł.

KSWTV.com daje możliwość oglądania gali z dowolnego miejsca w jakości Full HD. Transmisja przez KSWTV.com daje również dostęp do innych kamer umiejscowionych na backstage’u oraz w pokoju Ring Girls. Dzięki funkcji Timeshift program nadawany na żywo możesz wstrzymać, przewinąć w tył oraz w przód. Ponadto gala będzie dostępna w serwisie przez 3 dni od momentu rozpoczęcia wydarzenia. Daje to możliwość ponownego obejrzenia i przesunięcia do interesującego nas momentu. Na KSWTV.com możemy również wybrać wersję językową komentarza – polską lub angielską.

Drugą możliwością, by legalnie obejrzeć galę KSW 53 jest serwis IPLA.tv. Serwis nie ma jednak tylu funkcji i transmisja jest dostępna jedynie dla klientów z terytorium Polski.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Gdzie oglądać KSW 53 w telewizji?

Abonenci Cyfrowego Polsatu znajdą w telewizji specjalnie dedykowany temu wydarzeniu kanał. By móc na nim oglądać KSW 53 trzeba wykupić pakiet PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można dokonać przez SMS,  w Internetowym Centrum Obsługi Klienta bądź  telefonicznie

Klienci innych kablówek np. Vectra, Toya czy Multimedia również będą mieć możliwość wykupienia PPV. By to zrobić trzeba skontaktować się z odpowiednim w zależności od kablówki, Centrum Obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje dotyczące zamawiania TUTAJ

Zobacz także:

To już dziś! Jak typujecie KSW 53?

Widowisko obfitowało w wiele ciekawych pojedynków. Kompletne wyniki można zobaczyć tutaj.

Artur Szpilka na gali w Pionkach spotkał pomysłodawcę konta “Ajtuj Szminka”. Co z nim zrobił?

Artur Szpilka jest obecny na gali pięściarskiej w Pionkach, gdzie spotkał pomysłodawcę konta na Twitterze – “Ajtuj Szminka”. “Szpila” nie wykazał się poczuciem humoru i jego spotkanie z osobą prowadzącą konto skończyło się małym skandalem.