MMA PLKSWKSW 51: Ante Delija kończy Oliego Thompsona w drugiej rundzie [WIDEO]

KSW 51: Ante Delija kończy Oliego Thompsona w drugiej rundzie [WIDEO]

Foto: KSW
Foto: KSW

Ante Delija (17-3) pokonał Oliego Thompsona (20-12) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na KSW 51 w Zagrzebiu. Anglik wszedł do pojedynku na późne zastępstwo.

Thompson próbował się zbliżyć do rywala. Delija trafiał jednak kolejnymi ciosami prostymi. Później Chorwat efektownie wyniósł rywala. W parterze przechodził pozycję i mocno bił Anglika. Udało mu się zająć pozycję boczną.  Delija całkowicie kontrolował walkę. Thompson wstał i przyjął kilka ciosów pod siatką. Szybko znalazł się ponownie na macie. Delija obijał rywala a potem spróbował duszenia trójkątem rękoma. Udało mu się przejść pozycję i poprawić uchwyt. Mimo wszystko Thompson jednak wyszedł z tego. Dalej dominował jednak Delia bijąc rywala m.in mocnymi ciosami młotkowymi. Mimo ogromnej dominacji walka dotrwała do gongu kończącego pierwszą rundę.

W kolejnej rundzie Delija również zaczął od karania rywala próbującego skrócić dystans. Chorwat uzyskał kolejne obalenie w tej walce. Zajął pozycję boczną a potem podniósł pozycję. Kolejne mocne ciosy spadały na głowę Thompsona. Sędzia w końcu musiał przerwać walkę.