KSW 47: Karolina Owczarz znowu zwycięska! Była dziennikarka Polsatu wypunktowała Martę Chojnoską!

W walce pań podczas gali KSW 47 w Łodzi, Karolina Owczarz (2-0) zanotowała swoją drugą zawodową wiktorię. Łodzianka pokonała Martę Chojnoską (1-2) decyzją sędziów. Tym razem walka w wykonaniu Owczarz nie była efektowna.

W początkowej fazie walki Owczarz i Chojnoska badały dystans, ale Chojnoska zdecydowała się na szarżę i wyprowadziła chybiony backfist. Owczarz widząc nieudaną akcję rywalki, szybko zapięła klamrę i próbowała ją obalić. Udało jej się to po kilkudziesięciu sekundach i obie zawodniczki wylądowały na macie, gdzie walkę w pełni kontrolowała Karolina Owczarz.

W drugiej rundzie Owczarz wpadła w pułapkę i szybko została postraszona przez Chojnoską gilotyną. Na swoje szczęście zdołała zerwać dźwignię rywalki i przejęła inicjatywę, będąc z góry. Tam Owczarz pracowała nad punktowaniem na kartach sędziów, ale starcie zostało przeniesione do stójki. Tam kibice nie oglądali wielu ciekawych wymian. Obie zawodniczki z szacunkiem podeszły do swoich umiejętności i żadna nie zdecydowała się na szarżę.

W trzeciej rundzie kibice oglądali bokserskie szachy. Obie zawodniczki szukały sposobu na dojście do twarz rywalki i badały swoje umiejętności w stójce. Niestety, nie była to efektowna runda. Sędziowie po trzech pięciominutowych starciach mięli ciężki orzech do zgryzienia.

Ostatecznie przyznali jednak zwycięstwo Karoliny Owczarz. Jednakże była to decyzja niejednogłośna.

KOMPLET WYNIKÓW GALI KSW 47 W ŁODZI