MMA PLKSWKSW 44: “Biały Tyson” znowu to zrobił! Gracjan Szadziński nokautuje Paula Redmonda [WIDEO]

KSW 44: “Biały Tyson” znowu to zrobił! Gracjan Szadziński nokautuje Paula Redmonda [WIDEO]

Foto: Sebastian Rudnicki (KSW)
Foto: Sebastian Rudnicki (KSW)

W kolejnej walce trwającej gali KSW 44 w trójmiejskiej Ergo Arenie, Gracjan Szadziński (8-2) efektownym prawym znokautował Paula Redmonda  (14-8) w drugiej rundzie.

Pierwsza runda to liczne wymiany ciosów w stójce. Co prawda spodziewano się, że Redmond będzie próbował sprowadzeń, ale Irlandczyk zdecydował się pójść na wojnę w stójce z niebezpiecznym Szadzińskim. I co ciekawe, w pierwszej rundzie Redmond wyglądał w tej płaszczyźnie lepiej. Trafiał częściej, wyczuł dystans, stosował kiwki i kontrolował pojedynek. Pod koniec rundy nawet zdołał posadzić Polaka na macie klatki i tam próbował znaleźć drogę do dźwigni na nogę, ale zabrakło mu pomysłów i czasu, by wcielić ten pomysł w życie.

W drugiej rundzie Szadziński bardziej się otworzył na wymiany i z większą pewnością siebie zaczął ofensywę. Polak wymieniał ciosy z Irlandczykiem jak równy z równym i w pewnym momencie trafił rywala potężnym prawym sierpem, którym połamał nos Redmondowi i odłączył mu całkowicie prąd. Irlandczyk będąc na plecach otrzymał jeszcze kilka młotków, po których nie był w stanie kontynuować już pojedynku.

Niezwykle efektowne zwycięstwo “Białego Tysona”!

KOMPLET WYNIKÓW GALI KSW 44 W ERGO ARENIE